Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Armağan TEKE
Armağan TEKE

Geçen haftanın ardından…

16 Haziran 2019 Saat: 12:37

Gölcük Belediyesi, Gölcük Halk Eğitim Merkezi ve Gölcük Kent Konseyi işbirliğinde, Gölcük Kent Konseyi’nde verilen el sanatları kurslarının genel sergisi, Değirmendere Yalı Evleri’nde açıldı. Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, Naz Camkıran’a çiçek ve plaketini verdi. Program sonunda kursiyerlere sertifikaları verildi.

GÖLMEK yılsonu sergisi açıldı

Gölcük Belediyesi ve Gölcük Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde, kısa adı GÖLMEK olan Gölcük Meslek Edindirme Kurslarının yılsonu sergisi, geniş katılımla Gölcük Kongre Sarayı’nda gerçekleştirildi. Sergi açılışına Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak, Gölcük Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Tektaş ve Şevket Kaba, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Hafız Arvas, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, usta öğreticiler ve çok sayıda kursiyer katılım gösterdi.

Çevre Günü, Gölcük’te kutlandı

5 Haziran Dünya Çevre Günü, İhsaniye Ortaokulu’nda gerçekleştirilen törenle ilçemizde kutlandı. Etkinlikte, atık malzemelerden hazırlanan defile gösterisi ilgi görürken, öğrenciler çevre konulu müzikli gösteri, halk oyunları ve Çevre Günü ile ilgili şiir okudular. Konuşmaların ardından gerçekleştirilen ödül töreninde kompozisyon, resim ve şiir dallarında dereceye giren öğrencilere protokol tarafından plaketleri verildi.

Muhtarlar toplantısı yapıldı

Gölcük’te görev yapan mahalle ve köy muhtarları, Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde, yeni dönemdeki ilk Muhtarlar Toplantısı’nda bir araya geldi. Toplantıya Gölcük Belediye Başkan Yardımcıları Şevket Kaba, Fikret Ormancıoğlu, Ahmet Karadağ ve Mehmet Uzun, İSU Gölcük Şube Müdürü Hüseyin Denizli, Türkiye Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi Başkanı Bilge Saral, mahalle ve köy muhtarları katılım gösterdi.

Değerler Eğitimi kapanış programı

Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği Değerler Eğitimi Projesi’nin kapanış programı, hafta içinde Gölcük Kongre Sarayı’nda gerçekleştirildi. Proje kapsamında düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. 

Son ders zili çaldı

İlçemizde 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı’nın kapanış programı, protokolün katılımı ile Değirmendere Müfit Saner İlkokulu’nda gerçekleştirildi. Programda yapılan konuşmaların ardından okul öğrencileri, halk oyunları gösterilerinde bulundu ve koro halinde şarkılar söyledi. Ardından öğrenciler sınıflarına geçerek karnelerini aldı. Protokol üyeleri, sınıflara geçerek öğrencilere karnelerini dağıttı.

Yeni haftanın sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini diliyorum.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Sorumluluk bilinci ile hareket etmek2 Haziran 2020 Saat: 16:21
Sanat, gelişimekatkı sunuyor31 Mayıs 2020 Saat: 17:14
Otopark alanında görülen sorunlar28 Mayıs 2020 Saat: 16:09
Önce empati yapılmalı21 Mayıs 2020 Saat: 16:23
Tüm Yazıları
Yukarı ↑