Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Erdinç Sargın’ın hayvan sevgisi bitmiyor

3 yıl önce Gölcük Merkez Mahallesi Atatürk Bulvarı No:119 ilk hayvan dükkanı açan Sargın, aradan geçen zamanla işyerini 3’e tamamladı.

13 Aralık 2012 Saat: 20:57
Erdinç Sargın’ın hayvan sevgisi bitmiyor
Erdinç Sargın’ın hayvan sevgisi bitmiyor

Erdinç Sargın’ın hayvan sevgisi bitmiyor

 

Sargın’ın havyan sevgisi açtığı dükkanlar gibi gün geçtikçe büyüyor

 

İlçemiz esnaflarından Erdinç Sargın hayvan sevgisini ticarete taşıdı. 5 yaşından beri hayvanlara büyük sevgi duyan ve hayvanlarla haşır neşir olan Sargın, bugün hayvan satarak hayvan sevgisini insanlara aşılıyor. İlk olarak evininin bodrum katında hayvanları besleyen Sargın, hayvanların çoğalmasıyla beraber hayvanlarına rahat bakabilmek amacıyla dükkan açtı. 3 yıl önce Gölcük Merkez Mahallesi Atatürk Bulvarı No:119 adresinde ilk dükkanını açan Sargın, aradan geçen zamanla 2. işyerini de Merkez Mahallesi Donanma İş Merkezinde açtı. Geçtiğimiz gün 3. dükkanını da İznik’te açan Sargın’ın havyan sevgisi açtığı dükkanlar gibi gün geçtikçe büyüyor.

 

‘İÇİNDE HAYVAN SEVGİSİ OLMAYAN İNSANLARI DA SEVMEZ’

Konuyla ilgili açıklama yapan Erdinç Sargın, “İçinde hayvan sevgisi olmayan insan, insanları da sevmez. Benim içimde insan sevgisi her zaman yüksektir. Burada yaptığım iş tamamen benim hobim. Her sabah buraya geldiğimde tüm hayvanlarımla konuşarak gün geçirmeye çalışıyorum. Ben burada her ne kadar ticaret yapsam da para kazanmamdan önce hayvanların sağlığı benim için daha önemli. Bunca hayvanın yemleri zaten başı başına bir büyük iş. Her sabah bu kadar hayvanların yemini vermek kolay bir iş değil. Burada 5 ayrı çeşit hayvan besliyorum. Tabi birde hayvanların kendi aralarında çeşitleri de var. Birde tek kafesli değil yüzlerce kafeslerde ayrı, ayrı hayvanlarım var. Benim sabah evden geldiğimde ilk olarak hayvanlarımın yemlerini verdikten sonra ben kavatlı yapıyorum. Hayvanlarım aç iken ben tok duramam, önce hayvanlar sonra ben. Şu anda işyerimde kuş ve çeşitleri, tavşan, balık ve çeşitleri, kaplumbağa ile hemstır bulunmakta” dedi

YORUMLAR Üye Girişi

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 1 yorum yapılmıştır
MEHMET 16.12.2012 02:45
doğru söylüyorlar ne zaman yanına gitsem hayvanları için yenilikler yapıyor
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑