Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Lunapark
  • Bowling Salonu

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Her şey Gölcük için’

Gölcük Yazlık Ilıca Restorant’ta basın mensupları ile bir araya gelen AK Parti İlçe Başkanı Sedat Yücel, Gölcük’te yapılacak olan projelere değindi.

15 Haziran 2013 Saat: 11:05
‘Her şey Gölcük için’
‘Her şey Gölcük için’

Projelerle ilgili detaylı bilgi veren Başkan Yücel, “Her şey Gölcük için” dedi

 

AK Parti İlçe Başkanı Sedat Yücel ve yönetimi, dün Gölcük Yazlık Ilıca Restorant’ta basın mensupları ile bir araya geldi. Gölcük için yapılan ve yapılacak olan hizmetleri paylaşan Başkan Yücel, “Her şey Gölcük için” dedi. Toplantıya; AK Parti İlçe Başkanı Sedat Yücel, İl genel Meclis üyesi Hasan İstif, partililer ve Gölcük basını katıldı. Yemek öncesi konuşma yapan Başkan Yüceli “Her ay olduğu gibi bu ay yine sizlerle bir araya geldik. Ana felsefemiz halka hizmettir Bu felsefemiz doğrultusunda hükümetimizin de kesin başarılı tutumu ile ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de kalıcı kazanımlar gerçekleştirdik. İktidar partisinin temsilcisi olarak büyük ilçemiz için laik olan hizmetleri omuzladık. Kazanımların arasında son olarak insanlara şifa veren Ilıca projesini tamamladık” dedi.

 

‘HASTANE YAPIMINA BU YIL BAŞLANACAK’

Yücel açıklamasının devamında, “Değerli arkadaşlar Gölcük 42 ilden büyük bir ilçedir. Gölcük’te yaşadığımız için, hükümetin temsilcileri olarak ilçemize yakışır büyük kazanımlar elde etmeye çalışıyoruz. Bugün önümüzde projesi tamamlanmış hastanemiz var. Bizim için sağlık sektörü, hizmetlerin en önündedir. Dolayısıyla büyük nüfusa sahip ilçemizde bulunan hastanemiz, hizmet bakımından yetersiz kalıyor. Hastanemizin büyütülmesi ve daha konforlu hale getirilmesi için çalışmalar başlattık. Bugün bu hastanemizin projesi yapılarak tamamlandı. Fakat hastanemizin yapım ödenekleri kamu hastaneler birliğine aktarıldı. Ödeneğin, İl Valiliği aracılığı ile yapılması için harekete geçtik. Bu isteklerimiz doğrultusunda bu yıl içerisinde hastanemizin yapımına başlanacak” dedi.

 

‘HER ÇALIŞMAMIZDA YOĞUN ÇABA SARFEDİYORUZ’

Gölcük’te yapılacak olan çalışmalara değinen Yücel, “Gölcük Adliyesi için çalışmalarımız devam ediyor. En kısa süre çerisinde adliye binamızın temeli atılarak binanın yapımına başlanacaktır. Bir de en önemlisi ilçemize teknik eleman yetiştirmek için Endüstri Meslek Lisemizin yeri belirlenerek, proje çalışmalarına başlanmıştır. İlçemize yeni yapılacak olan Gazi İlkokulu için 30 Haziran’da çalışmalarımız başlayacaktır ve ilçemiz 96 derslik bir okula kavuşacaktır. Bu hizmetlerin yanı sıra ilçemiz için ayrı bir diş hastanesi için çalışmalarımız var ve bu çalışmalarımızı çok net bir şekilde takip ediyoruz. Değerli arkadaşlar ilçemiz için yapılacak olan hizmetler için birlik ve beraberlik içerisinde yoğun bir çaba harcıyoruz. En çok mutlu olduğum konu ise, ilçemize yapılan tüm kazanımlarda ayrım yapılmadan büyük oranda birlik oluşturuluyor. Bu çok önemlidir. Sonuçta hepimiz Gölcük’te yaşamımızı sürdürüyoruz ve çocuklarımızın istikbalini burada yönlendiriyoruz” dedi. 

YORUMLAR Üye Girişi

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 1 yorum yapılmıştır
İsmail Hakkı TEZER 15.06.2013 13:44
Hangi Gölcük için Sayın Başkan?Köy yolları ne halde görüyormusunuz bu köyler Gölcüğün köyleri değilmi?Gölcüğü otopark mafyasına teslim ettiniz her köşe başında ya otoparkçı yada polis bekliyor.Ondan sonra Gölcük için varız diyorsunuz.Çıkın köylere de görün bakalım gerçek Gölcüğü.Unutmayın artık köylerde Gölcük için oy atacak.Her dönem Ak Partiye oy vermiş bir vatandaş olarak sizleri kınıyorum.Hizmet göz boyamak için değil adım adım kare kare hizmet götürmektir.
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑