Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Bowling Salonu
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Halkımız her şeyin bilincinde’

CHP Gölcük İlçe Kadın Kolları yönetimi, dün parti binasında haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi

11 Eylül 2017 Saat: 18:04
‘Halkımız her şeyin bilincinde’
‘Halkımız her şeyin bilincinde’

. Yeni üye katılımlarının da olduğu toplantıda konuşma yapan CHP İlçe Kadın Kolları Başkan Vekili Mine İşeri, “Halkımız artık her şeyin bilincinde” dedi. 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gölcük İlçe Kadın Kolların yönetimi, dün parti binasında haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya CHP İlçe Kadın Kolları Başkan Vekili Mine İşeri ve parti yönetimi ile yeni üyeler katılım gösterdi. Toplantıda bir konuşma yapan İşeri, “’Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir’ diyen devrimci ve bağımsız bir ruha sahip Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti’nden sonra ikinci büyük eseri olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin kuruluşunun 94. yıldönümünü, geçtiğimiz hafta sonunda büyük bir onurla kutladık. Partimizin 94. kuruluş yıldönümünde, iktidar yolunda kadınlar çoğalıyor. İktidar yoluna yol arkadaşlarımızla çıkıyoruz. Umudumuzu büyütüyoruz. Çalışmalarımız kapsamında biz kadınlar, yeni üyelerimizle birlikte nüfusça artmaya, çığ gibi büyümeye devam ediyoruz. Halkımız artık her şeyin bilincinde. Bu da bizim umutlarımızı büyütüyor. Hak, hukuk ve adalet en sonunda yerini bulacak” dedi.

 

‘ATATÜRK’ÜN MÜFREDATTAN ÇIKARILMASINI KINIYORUZ’

Açıklamalarına devam eden Başkan Vekili Mine İşeri, “Yeni eğitim – öğretim yılında öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Tüm velilerimize de hayırlı bir eğitim yılı geçirmeleri temennimizi iletiyoruz. Müfredatta yapılan değişikliklerle birlikte Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ün müfredattan çıkarılmasını kınıyoruz. Bugünlere gelmemizi sağlayan Mustafa Kemal Atatürk’ü bize unutturamayacaklar. Milletvekilimiz Sayın Eren Erdem hakkında çıkarılan tutuklama kararını ve Genel Başkan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan haksız saldırıları kabul etmiyoruz. Dün mahalle mahalle delege seçimlerimize başlamış olduk. Dünkü ilk seçim yerimiz Ulaşlı’ydı. Seçimlerin ilçe ve il örgütümüze hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyoruz” dedi.  Erdem ŞENGÜL

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑