Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Bowling Salonu
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Modern bir sanayi sitesi oluşuyor’

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, ilçemizde 3 bölgede başlatılan kentsel dönüşüm çalışmalarından biri olan Sanayi Sitesi inşaat alanını inceleyerek açıklamalarda bulundu

12 Eylül 2017 Saat: 18:04
‘Modern bir sanayi sitesi oluşuyor’
‘Modern bir sanayi sitesi oluşuyor’

Gölcük Belediyesi’nin 3 bölgede başlattığı kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman ve Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş ile birlikte kentsel dönüşüm kapsamında inşaat çalışmaları devam eden yeni sanayi sitesine giderek incelemelerde bulundu, inşaat firması yetkililerinden bilgi aldı.

‘HAZİRAN 2018’DE BİTİYOR’

Başkan Ellibeş burada yaptığı açıklamada, “Hisareyn Karaköprü mevkiinde yapımına başladığımız yeni sanayi sitemizin inşaatı büyük bir hızla sürüyor. 105 bin metrekarelik alanda 418 işyerinden oluşan modern bir sanayi sitesi oluşturuyoruz. Halihazırdaki sanayide olumsuz şartlarda hizmet veren sanayi esnafımız, ferah, modern, alt ve üst yapısıyla dizayn edilmiş bir ortamda hizmet üretecekler. Aynı zamanda şehrimizin muhtelif yerlerinde faaliyet gösteren sanayi esnafımız da buraya taşınacaklar. Böylelikle artık şehrin merkezinde kalmış bulunan sanayi sitemizi yenilemiş ve vatandaşımızın hizmetine sunmuş olacağız. Kentsel dönüşüm, bakıldığında hakikaten zor bir iş. Ancak biz hamdolsun Esnaf Odamız, sanayi esnafımız ile el ele vererek bu işi başarmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah 2018 yılı Haziran ayında sanayimizi bitirmiş olacağız” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑