Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Bowling Salonu
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Esnaflar yılbaşından umduğunu bulamadı

Yılbaşında müşteri çekebilmek için kampanya yapan ve vitrinlerini süsleyen esnaflar, umduğunu bulamadı

1 Ocak 2013 Saat: 15:24
Esnaflar yılbaşından umduğunu bulamadı
Esnaflar yılbaşından umduğunu bulamadı

Esnaflar yılbaşından umduğunu bulamadı

 

Geçen yıla oranla bu yıl umutlarının daha fazla olduğunu, ancak bekledikleri ilgiyi göremediklerini söyleyen esnaflar düzensiz imardan yakındı

 

2013 yılına girdiğimiz bugünlerde Gölcük esnafı yılbaşından beklediğini bulamadı. Yılbaşında müşteri çekebilmek için kampanya yapan ve vitrinlerini süsleyen esnaflar, umduğunu bulamadığını ifade etti. Geçen yıla oranla bu yıl umutlarının daha fazla olduğunu, ancak bekledikleri ilgiyi göremediklerini söyleyen esnaflar, dert yandı.  Düzensiz imardan yakınan esnaflar, “Deprem sonrası kalıcı konutlar yapıldı. Gölcük’ün hepsi yukarıya taşındı. Bugün yukarıdan buraya gelmek isteyen vatandaşlarımız 30 dakikada anca gelebiliyor. Gölcük’e yarım saatte gelen vatandaş, Gölcük’e gelmektense İzmit’te 10 dakikada gidilebiliyor. Gölcük’te en büyük eksiklik büyük iş merkezinin olmayışıdır. Adnan Menderes İş Merkezi’nin ilçemize ne kadar faydası var?. Gölcük’te büyük alışveriş merkezi açıldı. Bu alışveriş merkezinin burada bu merkezde olması bizleri baltalıyor” dedi.

 

‘GÖLCÜK YİNE AYNI GÖLCÜK

Ustop Giyim Sahibi Şener Danyıldız, “Caddelerimizi altın kaplasak bile Gölcük aynı Gölcük kalacak. Burada eğer Gölcük için bir şeyler yapılacaksa ilk olarak imar değişikliği veya imar yapılandırması yeniden yapılmalıdır. 2013 yılında beklentilerimiz elbette ki vardı. Ama o da olmadı. 2012 yılında ticari anlamda bir hareketlilik yaşadık. Bu yıl geçtiğimiz yılı aratmadı. Yılbaşında umduğumuzu bulamasakta 2013 yılının da daha iyi olacağını inanıyorum. Yerel yönetimlerimizden en büyük beklentimiz ilçemize yararlı projeler yapılmasıdır. Bizler Başkanımızı çok seviyoruz” dedi.

 

‘2013 YILINDA İŞSİZLİK OLMASIN’

Şölen İşkembe Salonu Kayhan Öner, “2012 yılı ticari anlamda maddi manevi yönden dört dörtlük geçti. 2013 yılı da daha iyi olacak. Gölcüklü olarak, ilçemizin son yıllarda hizmetlerden çok yoksun kalmaya başladığını düşünüyorum. Yetkililerimizin biraz duyarlı olmalarını istiyoruz. Bu yıl işsizlik yok denecek kadar azdı. 2013 yılında inşallah bu işsizlik tamamen bitecek. Yeni yıl bizlere ilk olarak sağlık mutlu günler, ardında kazanç getirsin” dedi. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑