Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Kış aylarına hazırlıklıyız’

İlçemizde görev yapan mahalle muhtarlarının katılım gösterdiği aylık olağan muhtarlar toplantısı, dün Gölcük Sanat Galerisi’nde gerçekleştirildi.

6 Aralık 2017 Saat: 17:12
‘Kış aylarına hazırlıklıyız’
‘Kış aylarına hazırlıklıyız’

Toplantıda konuşan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Kış aylarına hazırlıklıyız” dedi

Gölcük’te görev yapan mahalle muhtarlarının katılımıyla yapılan aylık olağan muhtarlar toplantısı, dün Gölcük Sanat Galerisi’nde yapıldı. Toplantıya Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Türkiye Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi Başkanı Bilge Saral ve ilçemizde görev yapan muhtarlar katılım gösterdi. Toplantıda konuşan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Ayda bir sizlerle yaptığımız toplantılarda sorunlarımızı öğrenmek ve çözüm önerilerini geliştirmek için güzel bir istişare yapıyoruz. Bu yılın son toplantısında yine beraberiz. Bir yılı hep birlikte bitirdik. Şimdiden hepinize daha mutlu, huzurlu, sağlıklı ve güzel bir yıl diliyorum” dedi.

‘SORUNLARI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ’

Başkan Ellibeş, açıklamasının devamında kış aylarına yönelik olarak alınan önlemlerden bahsetti ve “Soğuk havaların etkisini yavaş yavaş görmeye başladık ki dün bazı köylerimize, dağların tepelerine karların yağdığını görüyoruz. Bizim kış aylarına yönelik olarak yaptığımız hazırlıklar kapsamında, ilçemizde bir sıkıntının yaşanacağını düşünmüyoruz. Amacımız sorunsuz bir kent oluşturmak ama insanın olduğu yerde de sorunlar tabii ki oluyor. Bizler de sizin bilgilendirmeleriniz doğrultusunda sorunlarımıza hep birlikte çözüm üretmeye gayret ediyoruz. El birliği ile tüm sorunlarımızın üstesinden gelebiliriz. İlçemiz genelinde yaşanacak sorunlarda yine gerekli birimlerle iletişim halinde olarak sorunlarımızı çözmekte fayda var” dedi. Erdem ŞENGÜL

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑