Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Bowling Salonu
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

İstişare toplantısı yapıldı

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, 37 mahalle muhtarı ve AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu ile Sami Çakır’ın katılımıyla Başiskele istişare toplantısını gerçekleştirdi

12 Ocak 2018 Saat: 15:15
İstişare toplantısı yapıldı
İstişare toplantısı yapıldı

2017 yılının değerlendirilmesinin yapıldığı toplantıda, merkezi yönetim ve yerel yönetimin işbirliği içerisinde vatandaşa hizmet üretmek için birlikte çalışmasının önemine vurgu yapıldı.Başiskele Sahili Mitza Cafe’de yapılan toplantıda ilk söz alan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, vatandaş odaklı yapılan bütün hizmetlerin birlik ve beraberlik içerisinde, Başiskele halkının beklentilerine ve kendilerine yakışır şekilde yapıldığını ve yapılmaya devam edeceğini belirtti.

 ‘GÖKYÜZÜNDE YILDIZ BIRAKMADI’

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Türkiye’nin gündeminden bahsederek istihdam seferberliğinin, terörle mücadelenin ve Fetöyle mücadelenin devam ettiğini belirti. Katırcıoğlu, muhtarların bulundukları şehrin kılcal damarlarını besleyen damarlar olduğunu belirterek, “Muhtarlarımız mahallelerinde fiziki çalışmaların yanı sıra oradaki kişilerin hayatlarına da dokunuyor. Belediyelerimiz sosyal devlet, topluma ve insanlara dokunan projeleri hayata geçiriyor. Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz’ın birçok projesiyle örnek hizmetler gerçekleştirdiğini belirterek gökyüzünde yıldız bırakmadı” dedi.

 ‘İHTİYAÇLAR SINIRSIZ, KAYNAKLAR SINIRLI’

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ise; insanların yaşamı boyunca ihtiyaçlarının her an her gün yenilenerek devam ettiğini, ihtiyaçların sınırsız kaynakların sınırlı olduğunu belirterek, “Bu çerçevede ortak bir payda yakalamak adına sizlerle beraberiz. Merkezi yönetim olarak bizler neler yapabiliriz” dedi.

 ‘BAŞARININ SIRRI UYUMDUR’

AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus ise “Başiskele’de başarımızın sırrı aramızdaki uyumdur. Belediye başkanımız, muhtarlarımız, teşkilatımız 24 saat vatandaşlarımız için çalışıyor. Böylelikle başarı doğuyor” dedi. Daha sonra Muhtarlar Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Altıntaş öncülüğünde mahallelerinde özellikle diğer kurumlarla ilgili yaşadıkları bazı sorunların merkezi yönetimin çözüm bulması noktasındaki taleplerini AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Sami Çakır’a sözlü ve yazılı olarak sundular.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑