Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Bowling Salonu
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Onların mutlu olması, bizi ayakta tutuyor’

Gölcük Engelliler Derneği Başkanı Hasan Bat, geçtiğimiz haftalarda yelekli uzun yürüme cihazına ihtiyacı olan bir çocuk için gerekli girişimlerin yapıldığını aktarmıştı.

13 Mart 2018 Saat: 15:52
‘Onların mutlu olması, bizi ayakta tutuyor’
‘Onların mutlu olması, bizi ayakta tutuyor’

Yürüme cihazının ailesine teslim edildiğini belirten Başkan Bat, “Onların mutlu olması, bizi ayakta tutuyor” dedi
Gölcük Engelliler Derneği Başkanı Hasan Bat, geçtiğimiz haftalarda kendileri ile iletişime geçen bir ailenin, çocukları için yelekli uzun yürüme cihazına ihtiyaçları olduğunu, bunun için de gereken çalışmaların yapıldığını dile getirmişti. Bu konuda sosyal medyada bir paylaşım yapıldığını, hayırsever vatandaşların destekleri ile yelekli uzun yürüme cihazının masrafının karşılandığını ifade eden Başkan Bat, cihazın tamamlanarak aileye teslim edildiğini ve çocuğun adımlarını atmaya başladığını, bir ihtiyacın daha karşılandığını dile getirdi.
‘DİLEKÇEM KABUL EDİLMEDİ’
Başkan Bat, konu hakkında yaptığı açıklamaların öncesinde başkanlık süreci ile ilgili önemli bir bilgi de vererek “Bilindiği gibi Gölcük Engelliler Derneği’nin başkanlık görevinden, sağlık sorunları sebebiyle istifa ettiğimi duyurmuştum. Fakat dernek yönetimi ile üyelerimiz, dilekçeyi yırttıklarını, bu istifanın kabul edilmediğini ifade etti. Ben de geçirmiş olduğum operasyonun ardından dinlenmek üzere evime çekildim. İnşallah bu süreci atlattıktan sonra, üyelerimizin desteği ile bu görevi yapmaya hep beraber devam edeceğiz” dedi.
‘ÇOCUĞUMUZ ARTIK ADIMLARINI ATIYOR’
Sözlerine devam eden Başkan Bat, “Geçtiğimiz günlerde çocuğumuzun yelekli uzun yürüme cihazına sahip olabilmesi adına ölçüleri alınmıştı. Cihaz ailesine teslim edildikten sonra kontrol edildi. Çocuğumuz, bu cihaz sayesinde adımlarını atmaya başladı. Buna dair görüntüleri gördükten sonra bizler de çok mutlu olduk. Yağızalp isimli çocuğumuzun adımlarını atması, ailesi kadar bizi de mutlu etti. Onların mutlu olması, bizi ayakta tutan en güzel şeylerden biri. Gölcük Engelliler Derneği olarak yine elimizden gelen her şeyi yapmaya gayret edeceğiz” dedi.  Erdem ŞENGÜL

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑