Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Ana caddede 23 binaya daha estetik görünüm

İlçelerdeki görünür ana cadde ve sokaklardaki bakımsız binaları, estetik görünüme kavuşturan Büyükşehir Belediyesi, Başiskele Mahmut Paşa Mahallesi’nde bulunan 23 binada cephe iyileştirme çalışmalarını tamamladı

16 Nisan 2018 Saat: 14:04
Ana caddede 23 binaya daha estetik görünüm
Ana caddede 23 binaya daha estetik görünüm

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, daha yaşanılabilir, estetik ve kent kimliği kazanmış örnek bir şehir ortaya çıkarmak amacıyla, çeşitli projeler yapıyor. İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı’nca yürütülen ‘Güzel Evim Güzel Kentim Projesi’ kapsamında kent genelindeki tüm ilçelerde cephe iyileştirme projeleri hayata geçiriliyor. Bu kapsamda Başiskele Mahmut Paşa Mahallesi, Mahmut Paşa Caddesi’ndeki 23 binada cephe iyileştirme projesi çalışmaları tamamlandı. Çalışmayla Mahmut Paşa Caddesi üzerindeki binalar, daha estetik bir görünüme kavuştu.

BİNALAR KENT ESTETİĞİNE UYGUN HALE GETİRİLİYOR

Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen projeyle ilçelerdeki görünür ana cadde ve sokaklardaki bakımsız binalar, estetik bir görünüme kavuşturuluyor. Büyükşehir Belediyesi Kent Estetik Kurulu’nca belirlenen cephe yenileme kriterlerine göre, bakımsız ve çevreye kötü görüntü veren binalarda; boyama, çatlak tadilatı ve sıvası dökülen bölümlerin yapım işleri gerçekleştiriliyor. Özverili çalışmalarla şehrin estetik görünümünün iyileştirilmesi hedefleniyor.

BAŞİSKELE MAHMUTPAŞA MAHALLESİ’NDE 23 BİNA

Proje kapsamında Başiskele sınırlarında bulunan Mahmut Paşa Mahallesi, Mahmut Paşa Caddesi’nin kuzey ve güney ceplerindeki 23 binada cephe iyileştirme projesi çalışmaları tamamlandı. Gerçekleştirilen çalışmalarda binaların dış boyama ve tadilatları gerçekleştirildi. Mahmut Paşa Caddesi’nde bulunan binalar, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Estetik Kurulu tarafından belirlendi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑