Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Basın Vakfı’nda Kocaeli damgası

Basın Vakfı’nda Kocaeli damgası

16 Nisan 2018 Saat: 14:16
Basın Vakfı’nda Kocaeli damgası
Basın Vakfı’nda Kocaeli damgası

Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Mütevelliler Heyeti Olağan Genel Kurul Toplantısı Afyonkarahisar’da yapıldı. KOGACE Başkanı Çetin Gürol yönetim kuruluna, Başkan vekili Levent Altun, denetim kuruluna, İsmail Kahraman ise onur kuruluna seçildi. Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Mütevelliler Heyeti Olağan Genel Kurul Toplantısı Afyonkarahisar’da yapıldı, Yılmaz Karaca başkanlığındaki yönetim kurulu yeniden güven tazeledi. KOGACE Başkanı Çetin Gürol yönetim kuruluna, Başkan vekili Levent Altun, denetim kuruluna, İsmail Kahraman ise onur kuruluna seçildi. Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde, 14 Nisan 2018 Cumartesi günü bir otelde gerçekleştirilen, Basın Vakfı Mütevelliler Heyeti Olağan Genel Kurulu, aynı zamanda Geleneksel Anadolu Basın Buluşmalarının 5.’sine de sahne oldu. Ülkemizin her bölgesinden 60’ya yakın gazeteciler cemiyeti başkanı ve delegelerinin katıldığı Genel Kurula tek liste ile gidilirken, Yılmaz Karaca başkanlığındaki yönetim kurulu güven tazeleyerek iki yıllığına yeniden seçildi. 

 ‘VAKFIMIZA YAKIŞAN BİR KONGRE GERÇEKLEŞTİRDİK’

Seçim sonrası yaptığı konuşmada, Genel Kurulu oluşturan Mütevelliler Heyeti’ne teşekkür eden Başkan Yılmaz Karaca, “Her zaman olduğu gibi Vakfımıza yakışan bir kongre gerçekleştirdik. Her zaman sosyal sorumluluk projeleriyle öne çıkan Basın Vakfımız, yeni hizmet döneminde de aynı özelliğini arttırarak devam ettirecektir. Bizlere güvenerek tekrar sorumluluk veren Mütevelliler Heyeti Üyelerimize ve Genel Kurulumuza ev sahipliği yapan Mehmet Emin Güzbey Başkanımızın şahsında Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyetimize çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 ‘KOCAELİ’Yİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ’

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ise yaptığı konuşmada, “Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı olarak Türkiye Gazeteciler Federasyonu yönetim kurulunun ardından şimdi Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı yönetim kuruluna da layık görülmekten dolayı Genel Başkanımız Yılmaz Karaca’ya çok teşekkür ediyorum. Diğer taraftan başkan vekilimiz Levent Altun’un da 2. Kez denetim kuruluna, Gebzeli meslektaşımız İsmail Kahraman’ın da Onur Kuruluna seçilmesinden dolayı çok mutluyuz. Gerek Türkiye Gazeteciler Federasyonunda, gerekse Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfımızda Kocaeli’yi en iyi şekilde temsil edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑