Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

En yüksek zam oranını Başiskele işçisi aldı

Başiskele Belediyesi’nde sendika temsilcileri ve işçilerin katıldığı toplantıda söz alan Hizmet İş Sendikası Başkanı İdris Ersoy, Kocaeli’de son dönemde yapılan sözleşmelerin en iyisini Başiskele’de yaptıklarını belirtti

16 Mayıs 2018 Saat: 15:29
En yüksek zam oranını Başiskele işçisi aldı
En yüksek zam oranını Başiskele işçisi aldı

Ramazan öncesi tüm işçilerle bir araya gelen Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz “En büyük başkan bizim başkan” sloganları ile karşılandı. Hizmet İş Sendikası Başkanı İdris Ersoy ve sendika temsilcilerinin de katıldığı toplantıda söz alan sendika Başkanı İdris Ersoy, “Kadrolu arkadaşlarımızla ilgili toplu sözleşme sürecini geride bıraktık. Kocaeli’de son dönemde yapılan sözleşmelerin en iyisini Başiskele’de yaptık. Başiskele örneğini açıkçası diğer belediyelerimizde de yaşamak isteriz. Çalışma arkadaşlarının haklarını hukuklarını zamanında ve fazlasıyla vermenin gayreti içinde olan bir belediye başkanınız var ne kadar gurur duysanız azdır. Hükümetimizin düzenlemesi ile 4 Nisan itibari ile taşeron arkadaşlarımızın şirket kadrolarına geçirildi. Bu düzenleme ile ilgili başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bizler neredeyse tüm belediyelerde örgütlüyüz. Şunu net olarak ifade etmeliyim, tüm kalbimle söylüyorum, Türkiye’de Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz gibi işçisine hak ettiğinden daha fazlasını verme gayretinde olan bir belediye başkanı yoktur” dedi.

‘HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM’

Alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde konuşma yapan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ise, “Biz sendikamızın istediğinden daha fazlasını işçimize verdik. Yıllardır aynı duygu birliği içerisinde Başiskele halkımıza hizmet ediyoruz. İnşallah bundan sonrada devam edeceğiz. Tüm çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum, sizlere minnettarım hepinize teşekkür ediyorum. Başiskele’yi Başiskele yapan sizlersiniz” dedi. Daha sonra geleneği bozmayan Başkan Ayaz bu Ramazan öncesinde de Ramazan alışverişi için şirket kadrosuna geçen personele alışveriş çeklerini dağıttı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑