Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Eğitiminiz, ilçemize katkı sunacak’

Gölcük Berberler ve Kuaförler Odası, geçtiğimiz akşam Gölcük Kongre Sarayı’nda GSN Akademi’nin katkılarıyla ilçemizde ilk kez mesleki bir eğitim semineri gerçekleştirdi.

16 Mayıs 2018 Saat: 17:29
‘Eğitiminiz, ilçemize katkı sunacak’
‘Eğitiminiz, ilçemize katkı sunacak’

Gölcük Berberler ve Kuaförler Odası, geçtiğimiz akşam Gölcük Kongre Sarayı’nda, GSN Akademi’nin katkılarıyla ilçemizde ilk kez, berber ve kuaförlere yönelik olarak bir eğitim verdi. Yapılan etkinliğe Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş, meslekle ilgili odaların başkanları, GSN Akademi’nin sahibi Gökhan Ergin, Selin Süremen ve Nida Ergin, Gölcük Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mevlüt Gül, ilçemizde bu mesleği yapan berber ve kuaförler katılım gösterdi.

‘HERKESE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM’

Programın açılış konuşmasını yapan Gölcük Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mevlüt Gül, “İlçemizde ilk defa böyle bir çalışmaya imza atmaktayız. Bu eğitimin burada verilmesinde emeği olan herkese gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Elimizden geldiğince böyle çalışmaları ilçemizde yapmaya devam edeceğiz. Eğitimin bu mesleği yapan arkadaşlarımız için faydalı olacağını düşünüyorum” ifadelerine yer verdi.

‘GÖLCÜK’TE BİR İLKİ YAŞIYORUZ’

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, eğitim öncesinde yaptığı konuşmada, “Her birimiz, ilçemizde sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamak istiyoruz. Bunun da ötesinde, kendimize değer verdiğimiz için kendimize yakışan şekilde giyinip, şekil ve şemalimizi oluşturup toplumda yerimizi almak isteriz. Bu da çok doğal bir şey. Bunu yapan mesleklerimiz de var. Hepimiz, berberlere kuaförlere gidiyoruz. Bir noktada modayı da takip etmemiz lazım. İnsanlar bunu yaparken mutlu oluyor. Gölcük’te bir ilki yaşıyoruz. Mevlüt Gül ve yönetimi, böyle bir organizasyon yapmak istediklerini ilettiklerinde ben de mutlu oldum. Sonuçta kentimin tanıtılmasını, toplumda yer edinmesini istiyorum. Ben Mevlüt Gül ve yönetimini tebrik ediyorum. Değerli sanatçılarımıza, oda başkanlarımıza, burada bulunan herkese hoş geldiniz diyor, Ramazan ayınızı tebrik ediyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler diliyorum” ifadelerini kullandı.

‘EĞİTİMİN HEPİNİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM’

Başkan Ellibeş’in arından sözü alan Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş, “Dünyada yaşayan tüm kadınlara zarif ve inceliği nakşeden ustalarımızı tebrik ediyorum. Öncelikle Türkiye’de marka olan ve kendisiyle onur duyduğumuz hocalarımızı izleyeceğiz. Bu güzel etkinliğe katkı koyan akademiye, Gölcük Belediyesi’ne, Başkan Mehmet Ellibeş’e, çalışma arkadaşım olan seçildiğimiz günden bu yana bizleri yalnız bırakmayan Mevlüt Gül ve yönetimine teşekkür ediyorum. Gölcük’te bir adım atıldı. Bu eğitime katılan herkese teşekkür ediyorum. Eğitimin hepinize hayırlı olmasını diliyorum. Ramazan ayımızı kutluyorum. Etkinliğimiz hayırlara vesile olsun” şeklinde konuştu.

PLAKETLER VERİLDİ

Konuşmaların ardından Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş; Gölcük Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mevlüt Gül ile GSN Akademi’nin sahiplerinden Gökhan Ergin’e plaketlerini verdi. Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş da Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e plaketini takdim etti.  Erdem ŞENGÜL

YORUMLAR Üye Girişi

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 1 yorum yapılmıştır
Canan Eroğlu 17.05.2018 10:32
Mesleki eğitim veren kaç okul katıldı acaba?Yada kaç mesleki eğitim veren okula davetiye gönderildi?Staj arayan öğrencilerin sorunlarını dert edinen yok.Teknik öğretmenlerin sorunlarına çözüm yok.Yazık her şey reklama dönmüş öğrencileri düşünen yok.
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑