Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Bayram, kongre merkezi İNŞAATINI İNCELEDİ

Bayram, kongre merkezi İNŞAATINI İNCELEDİ

9 Temmuz 2018 Saat: 12:56
Bayram, kongre merkezi İNŞAATINI İNCELEDİ
Bayram, kongre merkezi İNŞAATINI İNCELEDİ

Büyükşehir Belediyesi’nin SEKA Park’ta eski Mannesman Fabrikasını yenileyerek inşa ettiği dev kongre merkezinin çalışmaları hızla devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, bölgeye giderek çalışmaları yerinde inceledi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, SEKA Park’ta kongre merkezi inşa ediyor. SEKA Park’ta yer alan eski Mannesman Fabrikası bir dizi çalışmayla yenilenerek modern bir kongre merkezi haline getiriliyor. İrili ufaklı pek çok salonu bünyesinde bulunduracak olan kongre merkezi, bu özelliği ile toplantılara ve nikah törenlerine ev sahipliği yapacak. Çalışmaları yerinde inceleyen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, yetkililerden yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi alarak tamamlandığında Kocaeli’ye yakışacak bir kongre merkezi olacağını kaydetti.

BAYRAM, SÜREN ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, kongre merkezi inşaatı çalışmalarını yerinde inceleyerek “Şu anda inşa çalışmaları devam eden yapının B bloğunda kolon döşeme kalıp işleri sürüyor. Gaz beton duvar örülmesine de başlandı. C blok içinde yeni üretilen ve montaj yapılacak olan çelikler şantiye sahasına nakledilerek montajlanıyor. Ayrıca bu blokta yangına dayanıklı boyama uygulaması yapılıyor. A blokta kolon perde demirleri bağlanması ve perde betonu döküm işleri sürüyor” dedi. Öte yandan kongre merkezinin yanında yer alan otoparkta ise çalışmalar hızla devam ediyor.

36 DÖNÜM ÜZERİNDE İNŞA EDİLİYOR

36 dönüm alan üzerinde inşa edilen kongre merkezi, 3 bloktan oluşuyor. A ve B bloğun taban alanı 7 bin 500 metrekare, toplam inşaat alanı ise 11 bin 700 metrekare olacak. Büyük kongre salonu bu iki blokta yer alacak. C bloğun ise taban alanı 2 bin 700 metrekare toplam inşaat alanı da 4 bin metrekare olacak. Projede bin 300 kişilik ana kongre salonu, fuaye ve sergi salonları olacak. Merkezde 4 adet 120 kişilik çok amaçlı salon, 4 adet 40 kişilik salon, 60 kişilik senato salonu ve idari ofisler, 2 adet 460 kişilik nikah salonu, farklı ölçeklerde toplantı odaları, atölyeler ve yeme içme birimleri bulunacak.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat
Yukarı ↑