Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

AK Parti Karamürsel’de 86. Daraltılmış Danışma

AK Parti Karamürsel İlçe Teşkilatı 86. Daraltılmış Danışma Toplantısı, Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’ın katılımı ile parti binasında yapıldı

14 Eylül 2018 Saat: 16:25
AK Parti Karamürsel’de 86. Daraltılmış Danışma
AK Parti Karamürsel’de 86. Daraltılmış Danışma

AK Parti Karamürsel İlçe Teşkilatı 86. Daraltılmış Danışma Toplantısı,İlçe Başkanı Recep Demirel başkanlığında, ilçe başkanlık binasında, Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İlçe Yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları’nın katılımı ile gerçekleştirildi. AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, “Toplantımıza katılan tüm AK Parti aile üyelerimize teşekkür ederim. 86.’sını düzenlediğimiz danışma meclisi toplantımız hayırlara vesile olsun. Toplantıda gördüğüm katılım ve gözlerinizdeki heyecan AK Parti Karamürsel’in tek yumruk olmuş şekilde gelecek seçimleri beklediğinin göstergesidir. Cumhurbaşkanımız ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın 4 maddelik ‘Bir Olacağız, İri Olacağız, Diri Olacağız, Kardeş Olacağız’ düsturunun Karamürsel’de örnek şekilde yaşanacağından şüphemiz yok” dedi ve ilçe teşkilatının yapmış olduğu faaliyetler hakkında bilgi vererek konuşmasını tamamladı.

‘KARAMÜRSEL GELECEK YEREL SEÇİMLERE HAZIR’

AK Parti Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin ve Gençlik Kolları Başkanı Onur Gökakın’ın faaliyet sunumlarının ardından söz alan Belediye Başkanı İsmail Yıldırım konuşmasında Karamürsel’in gelecek yerel seçimlere hazır olduğunu vurgulayarak, “Doğru bilgileri size getiren, yanlış bilgiler karşısında sizi savundan teşkilatlar olmadığı sürece başarının geleceğine inanmıyorum. Hamdolsun ki 2014 seçimlerine girdiğimiz teşkilat yapısı ile bugüne kadar geldiğimiz teşkilat yapısı bahsettiğim kriterler çerçevesinde bizlerin arkasında durmuştur. Bu bağlamda tüm faaliyet ve projelerimizde arkamızda duran ilçe başkanımız nezdinde, ilçe yönetimimize, kadın ve gençlik kolları başkanımız ve yönetimlerine, mahalle başkan ve yönetimlerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Ülkemiz üzerinde oynanan ekonomik oyunların tüm vatandaşlarımızın birlik ve beraberlik içinde hareket ederek altından kalkacağına zerrece şüphem yok” dedi.

‘MİLLETİMİZ BUNUN DA ÜSTESİNDEN GELECEKTİR’

Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, “Dünden bugüne her alanda siyasi iradesiyle, askeri gücüyle, ekonomik gücüyle daha özgür, büyük daha bağımsız bir Türkiye oluşturabilmeyi başardık. Bu başarı neticesindedir ki son 5 yıldır bütün dünyanın müstebitleri çullanıyor. 2013 mayıs ayında IMF ile bağımızı koparmamızın hemen ardından Gezi operasyonları ile ilk operasyonu yaptılar. İkinci operasyonlarında askeri darbe ile karşımıza çıktılar. Şimdi de sırada ekonomik darbe girişimi ile üzerimize geliyorlar. Bizim milletimiz bugüne kadar kendisine yapılan tüm dayatmaları bertaraf ettiği gibi bunun da üstesinden gelecektir” dedi. Toplantı, katılımcıların görüş ve önerilerinin dinlenmesinin ardından son buldu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑