Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

ADD, köy okullarında

ADD Kocaeli Şube Başkanı Taylan Bingöl öncülüğünde başlatılan ilkokul öğrencilerini ‘Ata’ları ile buluşturma projesi Suadiye Barbaros İlköğretim Okulu’nda başladı

10 Ekim 2018 Saat: 16:57
ADD, köy okullarında
ADD, köy okullarında

ADD Kocaeli Şubesi ilkokul öğrencilerini ‘Ata’ları ile buluşturma projesi kapsamında Suadiye Barbaros İlköğretim Okulu’nda başlatılan çalışmaları tamamladı. Okulda eksik bulunan Atatürk Büstü tamamlandı. Ayrıca kütüphane ve zekâ oyunları sınıfı da ADD Kocaeli şubesi tarafından yaptırılacak.

‘İLK ETABINI TAMAMLAMIŞ BULUNUYORUZ’

Okul ziyareti sonrası açıklama yapan Kocaeli ADD Kocaeli Şube Başkanı Taylan Bingöl, “Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şubesi olarak çalışmalarımıza köy okullarında da devam ediyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın Ata’ları ile buluşturma projelerimiz kapsamında seçtiğimiz pilot okullardan birisi olan Suadiye Barbaros İlköğretim Okulu’nda, onarım ve iyileştirme faaliyetimizin ilk etabını tamamlamış bulunuyoruz. Suadiye Barbaros İlköğretim Okulu yeni atanan idealist ve özverili müdürü Sedat Sadık Tezcan’ın girişimleri doğrultusunda başlatılan çalışmada okulun eksikleri belirlenmiştir. Okulu’nun eksiklerinden birisi olan Atatürk Büstü, ADD Kocaeli Şubesi ve iş insanı Ulaş Erenkaya işbirliği ile tamamlamıştır” dedi.

 ‘ATATÜRKÇÜ BİREYLER YETİŞTİRMEK’

Sözlerini sürdüren Bingöl, “Şubemizin pilot köy okullarından, Suadiye Barbaros İlköğretim Okulu’nun eksiklerinden kütüphane ve zekâ oyunları sınıfı için de şubemiz harekete geçerek etaplar halinde bu eksiklikleri gidermek adına çalışmalarına devam etmektedir. ADD Kocaeli Şubesi olarak görüyoruz ki içinde bulunduğumuz dönem bizlere, Cumhuriyet ve Atatürk sevgisi besleyen her bireye ulaşma görevi veriyor. Şubemiz hedef edindiği bu amaç doğrultusunda, köy okullarında ücretsiz olarak dağıtılmak adına binlerce Nutuk ve Atatürk’lü boyama kitabı hazırlamıştır. Amacımız yeni nesli Atatürk ile buluşturup topluma, Atatürkçü ilke ve devrimlerle donatılmış bireyler kazandırmaktır. Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şubesi yakın zamanda ezber bozan, çözüme yönelik işlevsel ve Kemalist eylemlerine devam edecektir” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑