Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Muhtarlar toplantıda sorunlarını aktardı

İlçemizde görev yapan köy muhtarlarının katıldığı, Aylık Olağan Muhtarlar Toplantısı, Belediye Başkanlık Makamı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

11 Ekim 2018 Saat: 17:37
Muhtarlar toplantıda sorunlarını aktardı
Muhtarlar toplantıda sorunlarını aktardı

Toplantıda, bilgi alışverişinde bulunularak, sorunların çözümü noktasında neler yapılabileceği görüşüldü. 

Gölcük’te görev yapan köy muhtarlarının katılım gösterdiği Aylık Olağan Muhtarlar Toplantısı, dün Belediye Başkanlık Makamı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman ve köy muhtarları katılım gösterdi. Yapılan toplantıda köylerin sorunları ve çözüm önerileri hakkında fikirler üretildi, istek ve temennilerde bulunuldu.

‘YAŞANABİLİR BİR GÖLCÜK İNŞA EDİYORUZ’

Gerçekleştirilen toplantıda köy muhtarları, köylerde yaşadıkları sıkıntıları dile getirerek çözüm önerileri hakkında Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’ten destek istediler.  Başkan Ellibeş, toplantıda yaptığı konuşmada, “İlk gün söylediğimiz gibi ortak akıl ile birlikte yönetim anlayışı ile yaşanabilir bir Gölcük inşa ediyoruz. Allah’a şükürler olsun ki bu çalışmamızı bugüne kadar sürdürdük, bundan sonra da devam ettireceğiz. Sizlerle beraber bu memleketin güzelliklerine vesile olacak hizmetleri sunmaya devam edeceğiz” dedi.

‘BİRLİKTE ÇALIŞMAYA DEVAM EDELİM’

Başkan Ellibeş konuşmasının devamında, “Köylerimizdeki sıkıntıları aktarmanız durumunda bizler de gereken çözüm önerilerini sizlere sunup sorunları ortadan kaldırmak için gayret göstereceğiz. Yine bu konuda birlikte çalışmaya, her zaman olduğu gibi devam edelim. Bunu devam ettirdiğimiz sürece de üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir sorun olmayacaktır” dedi.

Köy Muhtarları, istek ve temennilerinin yerine getirilmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini ilettiler.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑