Kırkyamada görkemli açılış
MARKA’dan 11 firmaya destek
‘Saldırıyı kınıyoruz’
Başkan Ellibeş’ten ilçe ziyaretleri

Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Başkan Karaosmanoğlu, Artvinlilere konuk oldu

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Artvin Kültür ve Dayanışma Derneği’ne konuk oldu. Karaosmanoğlu, birliktelikte, kadın ve gençlik projeleri üzerine değerlendirilmelerde bulundu

7 Kasım 2018 Saat: 13:53
Başkan Karaosmanoğlu, Artvinlilere konuk oldu
Başkan Karaosmanoğlu, Artvinlilere konuk oldu

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Artvin Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mikail Kalyoncu ve yönetimiyle bir araya geldi. Doğu Kışla’daki dernek binasında gerçekleşen buluşmada, misafirperverlikleri nedeniyle Artvinlilere teşekkür eden Başkan Karaosmanoğlu, “15 yıldır derneklerimizi, vakıflarımızı federasyonlarımızı ve tüm sivil toplum kuruluşlarımızı daha verimli hale gelmesi için teşvik etmeye çalışıyoruz. Demokrasinin ve kentlerin gelişmesi ortaya konulacak ortak aklın ürünü olduğunu da çok iyi biliyoruz” dedi.

 ‘GENCİ VE KADINI YÜCELTMEK TOPLUMU YÜCELTMEK DEMEKTİR’

Kocaeli Artvin Kültür ve Dayanışma Derneği’nin ortaya koyduğu bu hizmet iradesinin toplum için çok faydalı olacağını da dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, “Hemşerilerimizin ve çevrenizdeki çocuklarımızın sokakta kaybolmaması için sorumluluk almanızı takdirle karşılıyorum. Neslimize sahip çıkmada derneklerimizin bu konuya odaklanmasını çok faydalı buluyorum. Derneğimizin gençler ve kadınlar üzerine olan projelerini de çok olumlu buluyorum. Toplumun pozitif anlamda hayatın içerisinde yer almasına ve mutlu olmasına sizler en büyük katkıyı yapacaksınız. Genci ve kadını yüceltmek toplumu yüceltmek demektir. İnandığımız değerlere uygun bir nesli hep beraber yetiştireceğiz” ifadelerini sundu.

 ‘GELECEĞE ATILACAK EN GÜZEL MÜHÜRDÜR’

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sivil Toplum Kuruluşları Şube Müdürü Alper Yalınalp’in de eşlik ettiği ziyarette, sağlıklı toplumların oluşmasında kadınların önemine de vurgu yapan Başkan Karaosmanoğlu, “Kadının derdini anlatma da sizlerin ortaya koyacağı projeleri çok önemli görüyorum. Çocuklarımızın, kadınlarımızın ve gençlerimizin üzerine hassasiyetle durmanız da geleceğe atılacak en güzel mühürdür. Spor kulüplerimize bu anlamda destek de oluyor, onlarla büyük sorumluluk alıyor ve kulüplerimize teşvik destek sistemini getiriyoruz” diyerek sözlerini tamamladı. Ziyaret yapılan görüş alışverişinin ve çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑