Kırkyamada görkemli açılış
MARKA’dan 11 firmaya destek
‘Saldırıyı kınıyoruz’
Başkan Ellibeş’ten ilçe ziyaretleri

Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Halk ne istiyorsa onu yapacağız’

‘Halk ne istiyorsa onu yapacağız’

7 Kasım 2018 Saat: 15:43
‘Halk ne istiyorsa onu yapacağız’
‘Halk ne istiyorsa onu yapacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, partilerinin yerel seçimler dahilinde yaptığı çalışmalar hakkında düşüncelerini dile getirdi. Başkan Çakır, “Halk ne istiyorsa onu yapacağız” dedi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, partilerinin 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler kapsamında yaptığı çalışmalarla ilgili olarak bazı açıklamalarda bulundu. Başkan Çakır, konu hakkında yaptığı açıklamada “Belediye seçimleri kapsamında, Cumhur İttifakı’na söylem ve eylemlerle zarar vermeden çalışmaya devam edeceğiz. Gölcük için neler yapabiliriz, ilçeyi nasıl daha iyi duruma getirebiliriz, bunun için düşünüp gayret sarf ediyoruz. Projelerimizi ilçemizi kalkındırmak, halkın refah seviyesini yükseltmek için yapacağız. Gölcük halkı ve esnaflar, ilçenin daha düzgün bir görüntüde olmasını istiyor. Halkı aldatmanın bir anlamı yok. Yalan vaatlerin altında kalmak istemeyiz. Halk ne istiyorsa bunu öğreneceğiz. Yapacağımız istişareler sonucunda planlarımızı ortaya koyacağız. Halkımızla birlikte adım atıp yine onların istediklerini yapma gayreti içerisinde olacağız. Genel merkezimiz de halkın isteklerinin ön planda tutulmasını istiyor” dedi.

 ‘HALKIN ADAY ADAYLARINA TEVECCÜHÜ VAR’

Sözlerine devam eden Başkan Çakır, aday adaylıkları konusuna da değinerek “Aday adaylarımız var. Başka aday adayları da çıkabilir. Milliyetçi Hareket Partisi halka açık bir partidir. Vatanını, milletini seven, ahlakı düzgün herkese kapımız açık. Biz halkımızın Milliyetçi Hareket Partisi’ni tercih etmesini istiyoruz. İbrahim İnanç Çakıroğlu ve Burak Şahin’in aday adaylıkları için isimleri geçmekte. Her iki aday için de halkımızın teveccühü var. Seçmenlerimiz, vatandaşımız bu isimlerden memnun. Halkımızın da olumlu tepkisi söz konusu” dedi.

 ‘GENÇLERİMİZE BÜYÜK İLGİ VAR’

Başkan Çakır, açıklamasının sonunda “Halkımız, belediye başkan adaylığı konusunda genç, dinamik ve tecrübeli isimleri tercih ediyor. Gençlerimize gerçekten büyük ilgi var. Vatandaşımızın bu konudaki olumlu tepkisi, beni ilçe başkanı olarak gerçekten memnun etti. Şu an verileri toplamaktayız. Ekiplerimiz, Ulaşlı’dan Yazlık’a kadar halkımızın tepkilerini inceliyor. Elde ettiğimiz veriler ışığında adımlarımızı atmaya devam edeceğiz. Parti yöneticisi olanların 15 Kasım’a kadar, kamu görevlilerinin de 1 Aralık’a kadar görevlerinden istifa ederek başvurusunu yapma süresi var. Sonrasında kesin adaylar belirlenmiş olacak” dedi.

 Erdem ŞENGÜL

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑