BBP Gölcük’te Akpınar, seçilmiş başkan oldu
Gölcük ailesi kahvaltıda buluştu
Anıtpark’taki ağaçlar, başka alana dikilecek
‘Bütün oyunları, yerle bir ediyoruz’

Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Koro çalışmaları yoğun katılımla devam ediyor

Gölcük Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği ve Çok Sesli Çocuk Korosu, çalışmalarına devam ediyor

6 Aralık 2018 Saat: 15:54
Koro çalışmaları yoğun katılımla devam ediyor
Koro çalışmaları yoğun katılımla devam ediyor

Koro çalışmaları Gölcük Belediyesi Türk Halk Müziği Uygulama Topluluğu Korosu Şefi Kamil Kudret Dağlı, Gölcük Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu Şefi Fuat Gürlük, Gölcük Belediyesi Değirmendere Türk Halk Müziği Şefi Emrullah Çelik, Gölcük Belediyesi çok sesli Çocuk Korosu Şefi Turan Yüksel öncülüğünde gerçekleştiriliyor. Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi, Sanat Kahvesi ve Değirmendere Sanatevinde gerçekleştirilen koro çalışmalarının yetenekli gençlerin ve müziğe gönül vermiş bireylerin sosyal yaşamlarının devamlılığının sağlanmasında da etkili oluyor.

‘HERKESİ KOROMUZA KATILMAYA DAVET EDİYORUZ’

Koro şeflerinin yaptığı açıklamada, “Gölcük Belediyesi’nin sosyal yaşamın devamlılığının sağlanılmasında etkili olan bu yöndeki çalışmalarına Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Korosu olarak destek ve katkı sağlamaya devam edeceğiz. İlçemizde yetenekli gençlerimizin ve müziğe gönül vermiş bireylerin olduğunu biliyoruz. Bu güzel ortamda bulunmak isteyen herkesi koromuza katılmaya davet ediyoruz. Ayrıca bizlere bu imkanı sağlayan, destek veren Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'e teşekkür ediyoruz. Gölcük ilçe genelinde müziğe olan ilgi ve sevgiyi biliyoruz, bunun en güzel ifadesini Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'in destekleriyle zaten verilen konserlere gösterilen ilgi ve katılımlarla görmekteyiz. Gölcük Belediyesi bünyesinde oluşturulan Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği koromuz için ilçemizde sesine güvenenleri koromuza katılmaya bekliyoruz” dediler. Gölcük Belediyesi koroları kış, bahar ve yaz dönemlerinde konserler vererek vatandaşların güzel vakit geçirmelerini sağlıyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑