Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Konserimize herkesi bekliyoruz’

Gölcük Musiki Derneği Başkanı Vahit Şentuna, derneklerinin 9 Aralık Pazar akşamı gerçekleştireceği tasavvuf müziği konseri hakkında açıklamalarda bulundu.

6 Aralık 2018 Saat: 16:56
‘Konserimize herkesi bekliyoruz’
‘Konserimize herkesi bekliyoruz’

Başkan Şentuna, “Konserimize herkesi bekliyoruz” dedi

Gölcük Musiki Derneği Başkanı Vahit Şentuna, 9 Aralık 2018 akşamı derneklerinin vereceği tasavvuf müziği konseri hakkında açıklama yaptı. Başkan Şentuna, “Derneğimiz, geride bıraktığımız yıllarda birçok kez çeşitli konserlere imza attı. Bu konserlerimize halkımızın göstermiş olduğu büyük ilgi, bizleri oldukça mutlu etti. Biz de 2018’in sonuna geldiğimiz bu günlerde bir konser vererek güzel bir kapanış, yine aynı şekilde güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bu kapsamda dernek olarak tasavvuf müziği konserine bir süredir hazırlanmaktayız” dedi.

‘KONSERİMİZ, KERVANSARAY’DA VERİLECEK’

Başkan Şentuna, sözlerinin devamında, “Gölcük Musiki Derneği Türk Müziği Topluluğu tarafından gerçekleştirilecek olan tasavvuf müziği konserimizin koro şefliğini Nuray Günay yapacak. Konserimiz 9 Aralık Pazar günü saat 20.00’da, Gölcük Kazıklı Kervansaray Kültür Yapısı’nda gerçekleştirilecek. Konserimize yönelik olarak uzun bir zamandan bu yana hazırlanmaktaydık. Provalarımızı belirli aralıklarla yaptık. Artık konserimizi vereceğimiz 9 Aralık gününü beklemekteyiz. Tüm halkımızı da vereceğimiz konsere bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

‘ENSTRÜMAN KURSLARIMIZ SÜRÜYOR’

Dernek faaliyetlerine de değinen Başkan Şentuna, “Derneğimizde, hep birlikte gerçekleştirdiğimiz konserlerin yanı sıra müzik ve enstrüman kursları da vermekteyiz. Eğitmenlerimiz, gün içerisinde dernek binamızda belirli saatlerde kurslar veriyor. Kurslarımızda kemençe, keman, gitar, saz gibi enstrümanlara dair eğitimler var. Geçtiğimiz dönemlerde kurslarımıza oldukça büyük bir ilgi vardı. Bu ilginin her sene arttığını görüyoruz. İsteyen tüm vatandaşlarımız, kurslarımızdan faydalanabilir. Bu konuda gerekli bilgiyi bizlerden de alabilirler” dedi.  Erdem ŞENGÜL

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat
Yukarı ↑