Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Baroya 3 yeni avukat katıldı

3 avukatın ruhsatnamesini alması sonrası baroya kayıtlı avukat sayısı bin 694 oldu Stajlarını başarıyla tamamlayan ve mesleğe ilk adımlarını atan 3 avukata Kocaeli Barosu Avukat Umut Gümüş Eğitim Salonu’nda düzenlenen törenle

10 Ocak 2019 Saat: 16:31
Baroya 3 yeni avukat katıldı
Baroya 3 yeni avukat katıldı

3 avukatın ruhsatnamesini alması sonrası baroya kayıtlı avukat sayısı bin 694 oldu

Stajlarını başarıyla tamamlayan ve mesleğe ilk adımlarını atan 3 avukata Kocaeli Barosu Avukat Umut Gümüş Eğitim Salonu’nda düzenlenen törenle ruhsatnameleri takdim edildi. Son katılan Avukatlar Süleyman Hatay, Burak Ergün ve Meltem Ayyıldız ile birlikte Kocaeli Barosunun üye sayısı da bin 694 oldu. Törende Baro Başkanı Avukat Bahar Gültekin Candemir’in yanı sıra yönetim kurulu üyeleri, genç avukatların meslektaşları ve aileleri katılım gösterdi.

 

‘BAROMUZ HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR’

Törende konuşan Kocaeli Baro Başkanı Avukat Bahar Gültekin Candemir, “Avukatlık mesleğine ilk adımlarını atacak meslektaşlarımızı yetiştiren siz değerli ailelere de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Baromuz her geçen gün genç avukatlarla büyüyor ve gelişiyor. Avukatlar tarih boyunca adaletsizliklerle savaşan insanlardır. Avukatlar demokrasinin ve temel hakların da savunucularıdır” diye konuştu.

 

ADALET VE HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜ İÇİN

Candemir sözlerinin devamında, “Son yıllarda ülkemizde yaşanan olaylar hukukun su ve hava kadar hayati öneme sahip olduğu ortaya koymuştur. Bizler yaşanan tüm vahim olaylara karşı baroların daha büyük ve güçlü şekilde hareket etmeleri gerektiğini düşünüyoruz. Bu anlamda adalet için hukukun üstünlüğü için çalışmaya devam edeceğiz. Bugün itibariyle aramıza katılan genç meslektaşlarımızla da birlikte daha güçlü olacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑