Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Basının büyük önemi bulunuyor’

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Saadet Partisi İlçe Yönetimi ile İlçe Kadın Kolları Yönetimi, gazetemize ziyaretlerde bulundu.

10 Ocak 2019 Saat: 17:09
‘Basının büyük önemi bulunuyor’
‘Basının büyük önemi bulunuyor’

Ziyarette konuşan SP İl Başkan Yardımcısı Nihat Yıldız, “Basının büyük önemi bulunuyor” dedi

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Saadet Partisi (SP) İl Başkan Yardımcısı Nihat Yıldız ve SP İlçe Yönetimi ile SP İlçe Kadın Kolları Yönetimi, dün gazetemize birer ziyaret gerçekleştirdi. İlk ziyareti SP İl Başkan Yardımcısı Nihat Yıldız ile SP İlçe Başkanı Yaşar Yıldız ve yönetimi yaptı. Ziyarette sözü alan SP İl Başkan Yardımcısı Nihat Yıldız, “Basının sağlam durması gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü düşünceler ortaya konmazsa toplum kendini ifade edemez. Bu anlamda da basının büyük bir önemi bulunuyor. Bizler basının özgürce haberini yapması gerektiğini düşünüyoruz. Basın ne kadar özgür olursa halka o kadar doğru haber aktarımı yapar. Bu vesile ile siz gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz” dedi.

‘ÇALIŞMALARIMIZI BASIN YOLUYLA HALKIMIZA İLETİYORUZ’

Günün bir diğer ziyareti de SP İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Bay ve yönetimi tarafından yapıldı. SP İlçe Kadın Kolları Başkanı Bay, ziyarette yapmış olduğu konuşmada, “Bizim vatandaşımıza ulaşmamız konusunda büyük bir önemi olan basınımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz. Yaptığımız çalışmaları halkımıza ulaştırmak için basına her zaman ihtiyaç duyuyoruz. Çalışmaları halka ne kadar ulaştırırsak toplumumuza da o kadar fayda sağlamış oluruz. Basının doğru haber yapması, toplumun tüm kesimleri için büyük bir önem taşımakta. Sizler de bizim gözümüz, kulağımızsınız. Bu vesile ile hepinizin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz” dedi. Erdem ŞENGÜL 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑