Şarampole uçtu burnu bile kanamadı
Gölcük'te 72 kök kenevir ele geçirildi
Şüpheli cisim ihbarı polisi alarma geçirdi
Otomobil bahçedeki çocuğun üzerine uçtu

Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Pehlivan, AHEF’e seçildi

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şubesi Aile Hekimleri Komisyon Başkanı Dr. Recep Pehlivan, Aile Hekimleri Federasyonu (AHEF) yönetim kurulu üyeliğine seçildi

10 Şubat 2019 Saat: 17:09
Pehlivan, AHEF’e seçildi
Pehlivan, AHEF’e seçildi

Aile Hekimleri Federasyonu (AHEF), Olağanüstü Genel Kurul gerçekleştirdi. Kurulda, kentimizde büyük bir kesim tarafından tanınan ve bir dönem Kocaeli Aile Hekimleri Derneği’nin (KAHED) başkanlığını yapan, Türk Sağlık Sen Aile Hekimleri Komisyon Başkanı Dr. Recep Pehlivan yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Alikahya Aile Sağlığı Merkezi’nde görev yapan ve AHEF’in yönetim kurulu üyeliğine getirilen Pehlivan’ı Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker tebrik etti.

‘KOCAELİ İÇİN BİR ŞANSTIR’

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Türk Sağlık Sen Aile Hekimleri Komisyon Başkanı Dr. Recep Pehlivan ile ilgili yaptığı açıklamada, “Koruyucu Sağlık Hizmeti veren Aile Sağlığı Merkezlerinde (ASM) görev yapan sağlık çalışanlarının sorunlarının giderilmesi için sendikamız bünyesinde faaliyet gösteren Aile Hekimliği Komisyonunun kurulmasında ve çalışmasında önemli katkıları olan Aile Hekimi Recep Pehlivan’ın AHEF’in olağanüstü genel kurulunda, yönetim kuruluna seçilmesi Aile Hekimleri ve Kocaeli için bir şanstır” ifadelerini kullandı.

‘DİYALOGLARIN GELİŞMESİNE KATKI’

Konuşmasının devamında Çeker, “Görev yapan sağlık çalışanlarının sorunlarını AHEF yönetim kuruluna taşıyarak sorunlara çözüm yollarının aranmasına önemli katkılar sunacağı gibi AHEF ile sendikalar arasındaki diyalogların gelişmesine de ciddi katkılar sunacaktır. Türk Sağlık Sen Aile Hekimliği Komisyon Başkanının AHEF yönetim kuruluna seçilmesi sendikamız adına memnuniyet vericidir. Yeni görevinde kendisine başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑