Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

İş kadınlarına akademik kariyer imkanı

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği Marmara Bölge Başkanlığı, akademik kariyer yapmak isteyen iş kadınlarına yönelik eğitim verecek

14 Mart 2019 Saat: 15:31
İş kadınlarına akademik kariyer imkanı
İş kadınlarına akademik kariyer imkanı

Kocaeli Kadın Gelişim Akademisi Projesi kapsamında Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği Marmara Bölge Başkanlığı, ilimizdeki iş kadınlara eğitim vermeye hazırlanıyor. ‘Türkiye’de Kadın olmak’ konulu eğitimin ilk konuğu ise AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı Mimar Sibel Gönül olacak. 20 Mart Çarşamba günü Cephanelik Livadi Kafe’de 50 kadınla sınırlı olarak gerçekleşecek olan eğitimde çalışan üreten ve işini severek yapan kadınlar bir araya gelecek.

SERTİFİKA VERİLECEK

Çalışan kadınların iş hayatındaki stresinden kurtararak motivasyonunu arttırmayı ve kişisel gelişimine katkıda bulunmayı hedefleyen proje, iş dünyasındaki kadınların işbirliğini de güçlendirmeyi amaçlıyor. Her ay sürpriz bir iş kadınının konuk olacağı projedeki eğitimleri, Ankara’da faaliyet gösteren ‘GIZ’ Kişisel Gelişim Akademi sahibi Yaşam Koçu Tuğba Yıldız verecek. Projenin hayata geçirilmesinin öncülüğünü yapan ‘EYUDER’ Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği Marmara Bölge Başkanı aynı zamanda Anasultan Anaokulu Müdürü Rümeysa Şen ile Kocaeli Jimnastik Kulüp Başkanı, MYK Belgelendirme Temsilcisi, Mardinliler Dernek yöneticisi Muazzez Özentürk üstleniyor. Haziran ayına kadar devam edecek ve ayda bir gerçekleşecek eğitime katılan iş kadınlarına Kişisel Gelişim Sertifikası belgesi de verilecek.

‘AMACIMIZ KADINI MUTLU ETMEK’

İş, özel ve sosyal hayatlarında başarılarını belgelendirecek olan iş kadınlarının bu çalışması rapor haline getirilerek Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına gönderilecek. İş kadınlarına verilecek yaşam koçluğu eğitimi ile ilgili bilgi veren EYUDER Bölge Başkanı Rümeysa Şen “Kişisel gelişim akademilerinde bu tarz eğitimler çok lüks eğitimler olduğu için ciddi bir bütçe gerektiriyor. Biz yaptığımız işbirlikleri sonucunda iş kadınlarımızın eğitim almasının yanı sıra şehrin önde gelen iş ve siyaset dünyasındaki meslektaşlarıyla buluşmasını sağlamak istiyoruz. İş kadınlarımızın kendisini motive etmesini sağlayacak projemizin amacı da kadını mutlu etmek” dedi. Eğitime katılmak isteyen İş kadınların (Tel: 0532 725 07 82- 0507 563 14 88) ulaşması gerekiyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat
Yukarı ↑