Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Kapım size her zaman açık olacak’

AK Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer Gölcük’ün 5 köyünü ziyaret etti. Sezer, “Bende o köylerden biri olan Saraylılıyım. İçinizden biriyim. Bu kentte doğdum büyüdüm, çalıştım. Sizlere kapım her zaman açık olacak” dedi

25 Mart 2019 Saat: 14:59
‘Kapım size her zaman açık olacak’
‘Kapım size her zaman açık olacak’

Cumhur İttifakı AK Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, 31 Mart seçimlerine kısa bir kala Gölcük’te 5 köyü ziyaret etti. Ali Yıldırım Sezer’e, AK Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Serdar Bayram, MHP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Çakıroğlu, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır başta olmak üzere, meclis üyesi adayları ve parti yöneticileri eşlik etti.

KÖYLÜLERE NUMARASINI VERDİ

AK Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer sırasıyla, Ümmüye, Mamuriye, Şevketiye, Mesudiye ve Ayvazpınar köylerini ziyaret etti. Şevketiye’de, “Sizlere kapım her zaman açık olacak” diyen Sezer ayrıca köylülere cep numarasını da verdi.

‘İÇİNİZDEN BİRİYİM’

“Gölcüğümüzde 30 mahalle, 20 köy var” diyen AK Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, “Bende o köylerden biri olan Saraylılıyım. İçinizden biriyim. Bu kentte doğdum büyüdüm, çalıştım. İlçemizin köylerinde de, mahallelerinde de ayak basmadığım yer yok. Nelerin yapılması gerektiğini de biliyorum, eksiklerin ne olduğunu da. Bu noktada sizlerden destek istiyorum. İlçemizin geleceğine hep birlikte yön verelim” dedi.

‘HEPİNİZİ GÖLCÜK MERKEZ’E DAVET EDİYORUM’

“Bana verdiğiniz büyük destek sonrasında görüyorum ki, köylerde bu iş bitmiş” diyen Ali Yıldırım Sezer, “Seçimi kazanamayacağımıza dair zerre tereddüttüm yok. Biz başından beri oyumuzu arttırmanın çabasını veriyoruz. Bunu hemen her konuşmam da dile getiriyorum. Çünkü Cumhur İttifakının gücünü biliyorum. Çünkü saha da bize karşı olan teveccühü görüyorum. Onun içinde sizlerin desteği ile 31 Mart akşamı büyük zaferimizi kutlamak için hepinizi Gölcük Merkez’e davet ediyorum” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑