Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Seymen, ‘Halkımızın gönlüne gireceğiz’

Seymen, ‘Halkımızın gönlüne gireceğiz’

12 Nisan 2019 Saat: 17:33
Seymen, ‘Halkımızın gönlüne gireceğiz’
Seymen, ‘Halkımızın gönlüne gireceğiz’

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, seçim sonrasındaki süreç ve parti çalışmaları hakkında düşüncelerini dile getirerek, “Yeni dönemde bütün halkımızın gönlüne gireceğiz ve kalplerine yerleşeceğiz” dedi. AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, yerel seçimlerin tamamlanmasının ardından süreç ve parti çalışmalarını değerlendirdi. Konu hakkında düşüncelerini dile getiren Başkan Seymen “Öncelikle Gölcük halkımıza tekrar teşekkür ediyorum. Bize inandılar ve destek verdiler. Gönül belediyeciliği vizyonuyla yeni dönemde bütün halkımızın gönlüne gireceğiz ve kalplerine yerleşeceğiz. Tüm partiler açısından çok olumlu bir seçim dönemi atlattık. Karşılıklı saygı içerisinde bir seçim dönemi geçirdik. Değerli başkanımız mazbatasını aldı, devir teslimimizi yaptık ve kendisi çalışmaya başladı. Ekibini oluşturuyor” dedi.

‘1 NİSAN’DA DİĞER SEÇİMLERE ÇALIŞMAYA BAŞLADIK’

Sözlerini sürdüren Başkan Çetin Seymen, “İki siyasi başkan yardımcımızı belirledik. Kendilerine hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz. İlçe yöneticilerimizle beraber başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İl başkanımızla beraber Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın hocamıza hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Tüm teşkilatlarımıza teşekkür ziyaretlerimiz devam edecek. Bildiğiniz gibi bizim teşkilatlarımız her zaman seçime hazır. 31 Mart’ta bir seçimi bitirdik, 1 Nisan’da diğer seçimlere çalışmaya başladık. 2023 yılında yapılacak olan seçime yönelik çalışmalarımız başladı” dedi.

‘VAKİT, HİZMET ETME VAKTİ’

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, açıklamasının sonunda “Teşkilatlarımız güçlü ve diri durumda. Belediye başkanımız Sayın Av. Ali Yıldırım Sezer, hem teşekkür ziyaretlerini alıyor hem de yapılanma içerisinde. Vakit hizmet etme vakti diyoruz” dedi. İlçe çalışmalarına değinen Başkan Seymen, “Proje olarak ilk etapta, benim gördüğüm kadarıyla biz Gölcük’teki ilk beş problemi nasıl ortadan kaldırırız, onun çalışması içerisinde olacağız. Büyükşehir belediyesi ile birlikte plan program yapılacak ve çalışmalar, ilçemizde de gerçekleşecek” dedi.  Erdem ŞENGÜL

YORUMLAR Üye Girişi

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 1 yorum yapılmıştır
mahmut y. 13.04.2019 20:03
çetinim Allah yojunu açık etsin...
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑