Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Sivaslılarda 2 adaylı kongre

Geçtiğimiz pazar günü ertelenen Kocaeli Sivaslılar Derneği’nde dün 12. olağan genel kurulu dün yapıldı. Genel kurulda iki aday yarıştı

14 Nisan 2019 Saat: 17:07
Sivaslılarda 2 adaylı kongre
Sivaslılarda 2 adaylı kongre

Geçtiğimiz hafta çoğunluğun sağlanamayarak ertelendiği Kocaeli Sivaslılar Derneği’nde dün 12. olağan genel kurul gerçekleştirildi. 226 üyesi bulunan Kocaeli Sivaslılar Derneğinin 12’inci olağan genel kurulu için üyeler derneğin Belediye İş Hanında bir araya geldi. 3 yıldır görevi sürdüren mevcut Başkan Nevzat Kaleli’nin yeniden aday olmadığı kongrede Mehmet İlbeyli ve Emine Kaçav başkanlık için yarıştı.

‘DAHA FAZLA KATKI YAPILMASI GEREKİYOR’

Saygı duruşunun ardından Divan Başkanlığına Av. Mustafa Ersin Zaralıoğlu, divanın katipliklerine ise Fahri Demirci ve İstiklal Sancılı seçildi. Ardından derneğin faaliyet raporları okundu. Olağan kongrede konuşan Divan Başkanı Av. Mustafa Ersin Zaralıoğlu, “Sizlerle beraber olmak beni çok mutlu ediyor. Bu gün yeni yönetimi seçeceğiz. Kim seçilecekse hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Hali vakti yerinde olan hemşehrilerimizin daha fazla katkı yapması gerekiyor. Umarım bundan sonra daha iyi imkanları yakalarız” dedi.

DENETİM KURULUNUN RAPORLARI OKUNDU

2018 yılından devreden miktar 15 Bin 522 TL olarak açıklanırken 2019 yılının bakiyesi 12 Bin 804 TL olarak açıklandı. Daha sonra denetim kurulunun raporları okundu. Denetim kurulunun yeni yönetime ise 12 Bin TL devir yaptığı açıklandı. Ardından Başkan adayı Emine Kaçav adına konuşan Başkan Yardımcısı Ahmet Keçiyokuşu, “Ben ve ekibim bu göreve seçildiği takdirde derneğimizi en iyi şekilde yönetmeye çalışacağım. Geleneksel olarak devam ettirdiğimiz Aşık Veysel etkinliğini kaldığı yerden devam ettireceğim. Senede bir kez gece düzenleyeceğiz. Sivaslı olup burada okuyan öğrencilere burs verilecek. Kadınları gününde bir etkinlik yapacağız.  Derneğimize emek vermiş geçmiş dönem yöneticilerle istişare toplantıları yapacağız” diyerek vaatlerini sıraladı. Keçiyokuşu’ndan sonra konuşan Başkan adayı Mehmet İlbeyli, “Siz değerli hemşehrilerimizin teveccühü ile bayrağı devralıp hizmetlere kaldığı yerden devam edeceğiz” dedi.

MEHMET İLBEYLİ’NİN LİSTESİ

Mehmet İlbeyli, Minta Aydın, Meltem Çalışkan Arpaz, Güldane Abay, Saniye Göçer Biçer, Ahmet Erdem, Fatih Poyraz, Metin Özkan, Kani Yılmaz, Rafet Sözdemir, Serdar Sezer, Barış Dağdeviren, Ziya Polat, Ozan Aksu.

Denetim Kurulu: Ersin Zaralıoğlu, Sıddık Yıldırım, Fahri Demirci

EMİNE KAÇAV’IN LİSTESİ

Emine Kaçav, Kaya Moroğlu, Mustafa Yıldız, Halife Karabulut, Gülizar Tuncer, Mürüvet Özçelik, Metin Özkan, Mustafa Gülbil, Selim Takçı, Ahmet Keçiyokuşu, Sami Ayyıldız, Tuğman Kayalı, Hüseyin Dikçal, Emre Keskin, Mücahit Emek

Denetim Kurulu: Okay Kabasakal, Ziya Polat, Muharrem Yılmaztürk

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑