‘Büyük projelerin altyapısını yapıyoruz’
‘Tek amacımız, ilçemize en iyi hizmeti sunmak’
Panelde,sevgi ve kardeşlik konuşuldu
Takla atan otomobilden yara almadan çıktılar

Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Ulaşım sorunlarımız çözüme kavuştu’

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Gölcük Şube Başkanı Mehmet Arslan, derneklerinin gerçekleştirdiği şube başkanları toplantısı ve gazileri ilgilendiren konularda bazı açıklamalarda bulundu.

21 Mayıs 2019 Saat: 14:21
‘Ulaşım sorunlarımız çözüme kavuştu’
‘Ulaşım sorunlarımız çözüme kavuştu’

Başkan Arslan, “Ulaşımdaki sorunlarımız çözüme kavuştu” dedi. 

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Gölcük Şube Başkanı Mehmet Arslan, derneklerinin yapmış olduğu başkanlar kurulu toplantısı ile ilgili olarak düşüncelerini dile getirdi. Başkan Arslan, “Derneğimizin Şube Başkanları Toplantısı Amasya’da yapıldı. Toplantıda şubelerin kendi içerisinde yaptığı çalışmalar anlatıldı ve diğer şube başkanlarına bilgiler verildi. Yıl içinde yapılan faaliyetler hakkında açıklamalar yapıldı. Derneğimizin kazanımlarından da bahsedildi. Aslında bu bir rutin toplantı idi ve kaynaşma amaçlandı. Bununla birlikte derneğimizin yol haritası da oluşturuldu” dedi.

‘SAYGIDAN BAŞKA İSTEĞİMİZ YOK’

Sözlerine devam eden Başkan Arslan, gazilerin taleplerine değinerek “Gazilerimizin hatırlanması, sevilmesi, sayılması, bizim tek ve en büyük isteğimizdir. Dışarıda bizleri gören vatandaşlarımız, gazi olduğumuzu anladıkları zaman bizlere duydukları saygıyı her zaman belli ediyorlar. Bizim halkımızdan istediğimiz de bu saygının devam etmesidir. Gaziler, bu ülke için ellerinden geldiğince çalışmış, mücadelesini vermiş kişilerdir. Bizim halkımızdan saygı görmekten başka bir isteğimiz yok. Gölcük halkına da bu konudaki duyarlılıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

‘SIKINTILARIMIZ SON BULDU’

Sözlerine devam eden Başkan Arslan, “Burada şehir içi otobüslere bindiğimiz zaman gazilerimizin ücretsiz kartları geçersiz sayılıyordu. Bu konuda çoğu zaman sıkıntı yaşamaktaydık. Bu sıkıntımızın artık sona erdiğini söyleyebiliriz. Sadece resmi otobüslerde geçerli olan kartlarımız, şimdi büyük minibüslerin yanı sıra küçük minibüslerde geçerli olacak. Böylelikle bizim de ulaşım konusundaki sorunlarımız giderilmişti oldu. Bu konuda sıkıntılarımızı gideren ve ücretsiz ulaşım hakkımızı sağlayan büyükşehir belediyemize teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.  Erdem ŞENGÜL

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑