‘Büyük projelerin altyapısını yapıyoruz’
‘Tek amacımız, ilçemize en iyi hizmeti sunmak’
Panelde,sevgi ve kardeşlik konuşuldu
Takla atan otomobilden yara almadan çıktılar

Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Akademik çalışmaları çok değerli buluyorum’

Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı ve TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Murat Kürekçi

21 Mayıs 2019 Saat: 15:44
‘Akademik çalışmaları çok değerli buluyorum’
‘Akademik çalışmaları çok değerli buluyorum’

ve yönetimini makamında kabul eden Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Akademik çalışmaları çok değerli buluyorum” dedi 

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı ve TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Murat Kürekçi ile beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı birliktelikte, yerel kalkınma projeleri ve bunun kente nasıl yansıyacağı üzerine öneriler dile getirdi. Kenti beraber ve ortak akılla yönetmenin önemine vurgu yapan Başkan Büyükakın, “Fikirler ve öneriler Büyükşehir Belediyesi’nin yol haritasını belirlemektedir. Bilimin ışığında akademik çalışmaları çok değerli buluyorum. Odalarımızla yakın işbirliği kurarak, en mutlu şehir, Kocaeli hedefine birlikte ulaşacağız” dedi.

‘GELECEK NESİLLERE AKTARMADA SORUMLULUĞUZ VAR’

Mimarlar Odası Bakanı Füsun Deniz Yılmaz, Elektrik Mühendisleri Başkanı Ahmet Sözer, Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Murat Sancak, Kimya Mühendisleri Başkanı Halim Karabekiroğlu, Jeoloji Mühendisleri İl Temsilci Niyazi Temizkan, Jeofizik Mühendisleri İl Temsilcisi Mehmet Zeki Tığ, Peyzaj Mimarları Odası İl Temsilcisi Onur Öztürk, Harita Kadastro Mühendisleri İl Temsilcisi Cuma Özdemir, Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Sekreteri Mehmet Ali Elma ve Gıda Mühendisleri Odası İl Temsilciliğinden Yüksel Türkkan’ın da yer aldığı TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Kocaeli’ndeki yaşam standartlarının yükseltilmesi bizim en büyük hedefimizdir. Değerlerimize sahip çıkarak kent kimliğini korumada, geliştirmede ve gelecek nesillere aktarmada sorumluluğuz var” şeklinde konuştu.

‘KONU BAZLI ÇALIŞMALARIMIZI VE DİYALOGLARIMIZI ARTIRACAĞIZ’

Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı ve TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Murat Kürekçi ise görüşmede, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın kente değer katacağını biliyoruz. Şehrin yaşam standardının yükseltilmesi ve daha mutlu bir kent için TMMOB’nin görüşlerine karşı sergilediği yaklaşımdan dolayı memnuniyet duyuyoruz. Ortak akıl üretme ve birlikte çalışma anlayışını TMMOB’nin tüm üyeleriyle Büyükşehir Belediyesi ile iş birliğini geliştirme konusunda çalışacağız. Büyükşehir Belediyemiz ile daha sık bir araya gelecek, konu bazlı çalışmalarımızı ve diyaloglarımızı artıracağız” diyerek açıklamalarını tamamladı.  

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑