Gölcük’te dumansız hava sahası denetimi
TEMAD 35 yaşında
Abiş’ten İYİ Parti’ye nezaket ziyareti
Çocukların eserleri büyük ilgi gördü

Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

MHP Gölcük’ten iftar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gölcük İlçe Yönetimi, geçtiğimiz akşam Gölcük Kongre Sarayı’nda partililer, sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla iftar programı düzenledi

24 Mayıs 2019 Saat: 13:21
MHP Gölcük’ten iftar
MHP Gölcük’ten iftar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gölcük İlçe Yönetimi tarafından geçtiğimiz akşam Gölcük Kongre Sarayı’nda partililer, sivil toplum kuruluşları ve muhtarların katılımı ile bir iftar programı düzenledi. Programa Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Şevket Kaba, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimi, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, MHP İl Kadın Kolları Yönetimi, MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır ve yönetimi, MHP İlçe Kadın Kolları Yönetimi, Cumhur İttifakı Gölcük Belediyesi Meclis Üyeleri, Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, Gölcük Ülkü Ocağı Başkanı Tuncay Cabar, ilçemizdeki sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, muhtarlar ve partililer katılım gösterdi.

KONUKLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Gerçekleştirilen iftar programı öncesinde ilk olarak Kur’an-ı Kerim tilavetinde bulunuldu. Misafirlerin orucunu açmasının ardından sözü alan MHP İlçe Başkanı Bilal Çakır, “Bu mübarek günde, 11 ayın sultanı olan Ramazan ayında orucumuzu tutmaktayız. Allah ibadetlerimizi kabul eylesin. Yaptığınız hayır ve duaları kabul eylesin. İftarımıza katılım gösterdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, afiyet olsun dileklerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

‘TEŞKİLATA ZAMAN AYIRANA

TEŞKİLAT DA ZAMAN AYIRIR’

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, yaptığı konuşmada “Ben bu akşam Milliyetçi Hareket Partisi Gölcük İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği iftar programına zaman ayırıp katıldığınız için teşekkür ediyorum. Bu tür programlar, teşkilatına sahip çıkmaktır. Herkes evinde ailesiyle iftar yapabilir. Bu akşam parti büyüklerim, aileleri ile birlikte teşkilatın iftarına gelmişler. Teşkilata zaman ayırana teşkilat da zamanı geldiğinde vaktini ayıracaktır. Allah hepinizden razı olsun. Yarın sizlerin de ihtiyacınız olduğunda, partimiz zaman ayıracaktır. Onun için biz ülkücüyüz, onun için Milliyetçi Hareket Partiliyiz. Cumhur İttifakı’nın yaşandığı bu süreçte dava arkadaşına sahip çıkan, onun derdiyle dertlenen yöneticiler olmak zorundayız” dedi.

‘KİMSEYE DE LAF SÖYLETTİRMEYİZ’

Sözlerini sürdüren Başkan Ünlü, “Biz denizdeki dalgalardan kurtulmuş, sakin limanlara çıkmış bir siyasi partiyiz. Önümüzde İstanbul seçimleri var. 10 Haziran itibariyle Kocaeli teşkilatları, İstanbul’a desteğe gidecek. Sayın Genel Başkanımın açıkladığı gibi bugün her şey bitmiş değil. Fitne fesat yapmak adına, ülkemizin güvenliğini tehlikeye sokmak adına herkes elinden geldiğini yapmakta. Onun için biz önemliyiz. Biz birbirini önemseyen, saygı duyan bir siyasi parti olmak zorundayız. Bizim her şeyimiz anlam ifade eder. Biz bu ülkede var olmak zorundayız. Bakın biz Cumhur İttifakı’ndan yanayız. Cumhur İttifakı’nı destekliyoruz ve desteklemeye devam edeceğiz. Kimseye de laf söylettirmeyiz” ifadelerini kullandı.

‘KİMSE KAFASINA DEĞİŞTİREMEZ’

Başkan Ünlü konuşmasını devam ettirerek “Zillet ittifakına samimi değiller diyoruz. Fasulye eken bir belediye başkanı, bugün Tunceli’nin adını değiştirmeye kalkıyor. Bunların samimi olmadığını yıllarca söyledik, söylemeye de devam edeceğiz. Bunların kafasının arkasındaki Türkiye, başka bir Türkiye. Onun için biz ülkücüler anlam ifade ediyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti güçlü bir devlettir. Kimse kafasına göre bir ilin adını değiştiremez. Kimse bu devletin kırmızı çizgileriyle oynayamaz. Ne demek istediğimizi önümüzdeki günlerde görecekler. Kimse bu devletin sinir uçlarına dokunamaz” diye belirtti.

‘OY ÇALDIKLARINI YSK BELGELEDİ’

Başkan Ünlü, sözlerini şöyle sürdürdü: “İstanbul seçimlerini en az 10 puan farkla kazanacağız. YSK, resmi belge ile onların İstanbul’da çaldığını belgeledi. Bu sefer onlara oy çaldırmayacağız. Bir aydan beri ülkücü hareket İstanbul’da. Tüm il başkanları İstanbul’da çalışıyor. İstanbul seçimlerini Cumhur İttifakı’na kazandırmak zorundayız. Bizim mücadelemiz bu. İnanın 2023’e kadar, hep söylediğim gibi ülkücüler kurumsallaşacak. Belediyelerde, büyükşehirlerde ülkücüler, hak ettikleri yerleri alacak. Onun için teşkilatınıza sahip çıkın. Meclis üyelerimiz var, ilçe teşkilatlarımız var. Her yerde teşkilatımız var. Dünyanın en büyük teşkilatı biziz. Kendi öz kaynaklarıyla ayakta kalmış başka bir teşkilat yok. Kendinize güvenin. Başınız dik, ayağınız yere sağlam basın. Türk milletinin geleceği sizsiniz. Bizlerle beraber iftar programı yaptığınız için hepinize teşekkür ediyorum.”  Erdem Şengül

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

MHP Gölcük’ten iftar

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü

MHP Gölcük’ten iftar

İftar programına muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve partililer katılım gösterdi.

MHP Gölcük’ten iftar

 MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır

MHP Gölcük’ten iftar

İftar programına yoğun katılım oldu.

MHP Gölcük’ten iftar

Oruç açıldıktan sonra dualar okundu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑