Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

KSMMMO’da Etkin Grup da aday

Kocaeli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nın

11 Haziran 2019 Saat: 16:17
KSMMMO’da Etkin Grup da aday
KSMMMO’da Etkin Grup da aday

önümüzdeki hafta yapılacak genel kurulunda Etkin Muhasebeciler Grubu adına adaylığını açıklayan Mustafa Taşpınar, yönetimini tanıttı

Kocaeli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO)’nın 29. Olağan Genel Kurulu, 22-23 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Kongrede 7 yönetim kurulu üyesi, 5 disiplin kurulu üyesi, 3 denetim kurulu üyesi ve 29 kişilik üst kurul delegasyonu seçilecek. Yeni yapılan yasal düzenleme ile oda başkanları sadece 2 dönem başkanlık yapabileceği için mevcut Başkan Fikret Gökmen yeniden aday olamayacak. Kongrede bin 850 kişinin oy kullanma hakkı bulunuyor.

TANITIM TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Etkin Muhasebeciler Grubu dün Tanyıldız Düğün Salonu’nda gerçekleşen programla adaylıklarını duyurdu. Oda sekreterliği ve disiplin kurulu başkanlığını yapan Mustafa Taşpınar öncülüğünde adaylığını duyuran grup, ‘Ben olmasam da olur demeyelim, oy kullanmaya gelelim’ sloganıyla yola çıktı. Meslek mensuplarına daha iyi hizmet vermek hedefiyle yola çıkan Etkin Muhasebeciler Grubu, basın açıklamasıyla kendilerini tanıttı. Programa KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen ve oda üyeleri katıldı.

‘ADAYLAR BİRBİRİNİ KUCAKLAMALI’

KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen programda yaptığı konuşmada, “Seçimler bittikten sonra artık grup kalmamalı. Tüm adaylar birbirini kucaklamalı. Tüm üyeler için çalışma yapmalı. Benim seçilecek olan yönetimin başarılı olacağından hiç kuşkum yok. Üstün başarılar diliyorum. Özellikle kongrenin ilk günü muhakkak yanımıza 3-4 kişi alıp kongreye katılalım. Grubun ismini ve ağırlığını taşıyacak katılım olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

KURUCU BAŞKAN ŞENOL’DAN ÖNERİ

Odanın kurucu başkanı Ender Şenol ise “Seçimler her zaman yapılıyor. Meslek mensubu, yönetici seçecek. Kendisini temsil edecek ve yönetecek bir yönetim seçmeli. Meslek örgütü toplumsal yapının önemli bir noktası. Meslek mücadelesini birlikte yapmak gerektiğini hep söyledim. Değişimleri ve meslekli yapılanmaları, sorunları göz önüne aldığımızda daha başarılı oluruz. Size meslekte ve yaşamda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

‘SORUN ÇÖZÜCÜ YÖNETİM OLACAĞIZ’

Etkin Muhasebeciler Grubu’nun Başkan Adayı Mustafa Taşpınar da yaptığı konuşmada “Meslekler arasında ayrışmayı önlemek, çözüm odaklı aktif bir yönetim oluşturmak üzere, üyelerden gelen talepler üzerine aday oldum. Yenilikçi ve sorun çözücü bir yönetim olacağız. Odamızda eğitim programları olacak. Geçmişe bakmıyoruz. Geçmişte ki olaylardan ders çıkarak gelecek planlaması yapıyoruz. Yeter ki birlik ve beraberlik içinde olalım. Yönetimimizdeki arkadaşların maddi beklentisi yoktur. Tamamen gönüllülüktür. Yönetimimizin her yere yetişmesi mümkün değildir. Bu yüzden komisyonlar oluşturduk. Bu komisyonları etkin hale getireceğiz” dedi.

Yönetim Kurulu: Mustafa Taşpınar, Tülin Keçeci Güngör, Barış Koçak, Engin Köroğlu, Emrah Temizalay, Canan Yaş, Fevzi Yıldırım.

Denetim Kurulu: Serdar Kandemir, Cemalettin Köksal, Sevgi Orhan.

Disiplin Kurulu: Özcan Çakır, Hasan Malo, Hakan Bıçakçı, Dayimi Gümüş, Merve Yıldırım.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑