Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

GÖLMEK yılsonu sergisi açıldı

Gölcük Belediyesi ve Gölcük Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde, kısa adı GÖLMEK olan Gölcük Meslek Edindirme Kursları’nın yılsonu sergisi, Kongre Sarayı’nda gerçekleştirildi

12 Haziran 2019 Saat: 16:49
GÖLMEK yılsonu sergisi açıldı
GÖLMEK yılsonu sergisi açıldı

Gölcük Belediyesi ve Gölcük Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde, kısa adı GÖLMEK olan Gölcük Meslek Edindirme Kursları’nın yılsonu sergisi, geniş katılımla Gölcük Kongre Sarayı’nda gerçekleştirildi. Sergi açılışına Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak, Gölcük Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Tektaş ve Şevket Kaba, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Hafız Arvas, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, usta öğreticiler ve çok sayıda kursiyer katılım gösterdi. Gölcük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile verilen GÖLMEK kurslarında bu yıl Mefruşat, Giyim, El Sanatları, Resim, Cilt Bakımı, Örgü, İğne Oyası Makine ve El Nakışı, Takı Tasarım, Kırkyama, Pastacılık ve Moda Tasarım gibi 29 alanda, 337 farklı branşta, 265 personel ile 1615 kursta, 32 bin 536 kursiyer hedefine ulaşıldı.

 ‘BU YILKİ TEMAMIZ SELÇUKLU YILDIZI OLDU’

Gerçekleştirilen sene sonu sergisi açılış konuşmasını Gölcük Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Hafız Arvas yaptı ve “Bu yıl “Selçuklu Yıldızı” temasını kullanmak ve halkımızın huzuruna çıkmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kurslarımız büyük ilgi ve destek ile artarak devam ediyor. Bu önemli ve büyük hizmetlerde emeği geçen, başta İlçe Kaymakamımız Mustafa Irmak’a, Belediye Başkanımız Ali Yıldırım Sezer’e, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ercan Gülsuyu’na, kurum personeline, şube müdürlerine, okul ve kurum müdürlerine, kamu kurumlarına, mahalle muhtarlarına, sivil toplum kuruluşları teşkilatlarına, derneklerimize, spor kulüplerimize şükranlarımızı arz ediyorum. Teşekkür ediyorum” dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu,“Gölcük’te güzel bir birliktelik var. Hedefimiz daima değişim ve gelişim. Bu noktadan çıkışla kendimizi yenileyerek örnek çalışmalara imza atıyoruz. Ben emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

 ‘GÜZEL BİR BİRLİKTELİĞİ, GÖLCÜK’TE SERGİLİYORUZ’

Gölcük Belediye Başkanı İbrahim Tektaş yaptığı konuşmada “Bu güzel etkinlikte, sizlerle bir arada olmaktan memnuniyet duyuyorum. Kurslarımız her yıl artan bir katılımla başarıyla sürüyor. Aslında bu bizler açısından büyük bir memnuniyet verici bir tablo. Bizler de belediye olarak bu kulvarda yerimizi alıp katkı koymaya gayret ediyoruz. GÖLMEK çatısı altında birçok kurslar açmaktayız. Güzel bir birlikteliği, uyumlu bir çalışmayı, Gölcük’te sergiliyoruz. Ben bu vesile ile başta Değerli Kaymakamımız olmak üzere, Milli Eğitim Müdürümüze, Halk Eğitim Merkezi Müdürümüze, tüm yönetici kadrosundaki personellerimize, usta öğreticilerimize, görevlilere, özellikle siz değerli hanımefendilere teşekkür ediyor, her birinizi en kalbi duygularımla kutluyorum” dedi.

 ‘GÖNÜL BİRLİKTELİĞİ İLE EMEK VERİLMİŞ’

Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak, “Gölcük’te böyle güzel bir gönül birlikteliği ile kurum ve kuruluşların bu kursları vermesi, gerçekten takdire şayan. Her birine teşekkür ediyorum. Öğretmenlerimizi tebrik ediyorum, öğrettikleri işlerden dolayı hepsine teşekkür ediyorum. Gölcük’te her bir kurumumuz sürekli fikir üretiyorlar, proje üzerine çalışıyorlar. Bu proje ve fikirlerde sizlerin katkısı da çok büyük. Hepimizin amacı, insanımızın yaşamını kolaylaştırmak, bu anlamda emeği geçen herkesi kutlar, başarılarının devamını dilerim” dedi.

 SERGİ CUMARTESİ GÜNÜNE KADAR AÇIK KALACAK

Kaymakam Irmak’ın konuşmasından sonra protokol üyeleri tarafından sergi içerisinde açılan stantlar tek tek ziyaret edilerek, tüm ürünleri dikkatle incelediler ve çok beğendiklerini ifade ettiler. Yoğun bir katılımın ve ilginin olması çalışmalara verilen önemin bir göstergesi olurken, sergi cumartesi gününe kadar açık kalacak.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

GÖLMEK yılsonu sergisi açıldı
GÖLMEK yılsonu sergisi açıldı
GÖLMEK yılsonu sergisi açıldı
GÖLMEK yılsonu sergisi açıldı
GÖLMEK yılsonu sergisi açıldı
GÖLMEK yılsonu sergisi açıldı
GÖLMEK yılsonu sergisi açıldı
GÖLMEK yılsonu sergisi açıldı
GÖLMEK yılsonu sergisi açıldı

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑