Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Temizlik çalışması sürüyor

Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin periyodik olarak yaptığı mahalle temizlik çalışmaları devam ediyor

13 Haziran 2019 Saat: 15:13
Temizlik çalışması sürüyor
Temizlik çalışması sürüyor

İlçe genelinde yaşam alanlarındaki boş yerlere dökülen, görüntü ve çevresel kirlilik oluşturan moloz yığınlar, Gölcük Belediyesi ekipleri tarafından kaldırılıyor. Gölcük Belediyesi ekipleri, insan sağlığını tehdit eden, çevre ve görüntü kirliliğine sebep olan inşaat yıkıntı atıklarını topladıklarını ve atıkları gelişi güzel döken firmalar ve şahıslara ilgili mevzuatlar gereğince cezai işlem uygulanıyor. İlçede, inşaatlardan ve ev tadilatlarından oluşan molozlar ve evsel atıklar önemli derece kentsel kirliliğe neden olurken, Gölcük Belediyesi bünyesinde oluşturulan ekipler vasıtasıyla, moloz ve ağaç budama atıklarının toplanması hizmeti veriliyor.

PERİYODİK OLARAK TOPLANIYOR

Vatandaşların duyarlı davranmasıyla birlikte, ekipler tarafından titizlikle yürütülen çalışmalarla toplanması hem görsel kirliliğin, hem de kötü kokuların oluşmasına engel oluyor. Vatandaşların başvuruları dikkate alınarak, kepçe ve kamyon ile molozlar ve dallar toplanıyor. Ayrıca, kentin belli bölgelerine bırakılan bu tür atıklar belediye ekipleri tarafından periyodik olarak toplanarak, Gölcük halkının yaşam alanlarında kirliliğin en aza indirilmesi konusunda hassasiyetle çalışılıyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑