365 hat ve 730 güzergah anlıktakip ediliyor
Çocuk korosuna başvurular başladı
8 araç birbirine girdi: 6 yaralı
Çiftçilere tohum dağıtımı bugün

Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Yeniden Refah’tan D-8 VURGUSU

Yeniden Refah Partisi İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanlığı, yürüyüş yolunda stant kurarak D-8 (İslam Birliği) projesinin önemini vurgulayan bir basın açıklaması düzenledi

16 Haziran 2019 Saat: 16:11
Yeniden Refah’tan D-8 VURGUSU
Yeniden Refah’tan D-8 VURGUSU

Yeniden Refah Partisi İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanlığı, yürüyüş yolu üzerinde D-8 projesini tanıtmak amacıyla stant kurarak bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Kadın Kolları Başkanlığının tam kadro olarak katıldığı basın açıklamasına İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Anıl Dursun, yönetim kurulu ve parti üyeleri katıldı.

‘TARİHİN EN KAPSAMLI BİRLİĞİDİR’

Basın açıklamasını bildiren AR-GE Başkanı Melike Aktaş, “D-8’ler yalnızca bünyesinde bulunan üye ülkelerin değil, tüm dünyada ezilen ve temel ihtiyaçlarından mahrum bırakılan mazlum insanlar için de ‘Yeni’ ve ‘Adil’ bir dünyanın tesisini hedefleyen tarihin en kapsamlı birliğidir. 54. Refah-Yol iktidarının Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan, D-8’leri oluştururken çok büyük ve önemli bir yapının temelini atmıştır. Tüm insanlık için yeni ve yaşanabilir dünya projesi ile adil düzenin yalnızca İslam alemi için değil, yeryüzünde nefes alan her canlıya gerekli bir nizam odluğu gerçeğini ortaya koymuştur” diye konuştu.

‘SÖMÜRÜ VE ZULÜM DÜZENİNE KARŞI’

Yeni bir adil dünya düzenini istediklerini ifade eden Aktaş, “Günümüz dünyasının geldiği noktada buna ne kadar çok ihtiyaç olduğu da en önemli işarettir. İslam dünyasının ve tüm dünyanın beklentilerine karşılık verecek, dünyadaki sömürü ve zulüm düzenine karşı potansiyel yapısı ile gerekli yaptırımlar uygulayabilecek bu organizasyonun gerektiği gibi desteklenmesi ve D-60, D-160 olarak güçlendirilmesinin sağlanması üzerimize vazifedir. Bu sebeple ‘Adil Yeni Bir Dünya’nın kurulup korunması için D-8 (İslam Birliği) projesinin bir an önce hak ettiği değeri görerek, yürürlüğe girmesinin önemini bir kez daha vurguluyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑