Gölcük’te dumansız hava sahası denetimi
TEMAD 35 yaşında
Abiş’ten İYİ Parti’ye nezaket ziyareti
Çocukların eserleri büyük ilgi gördü

Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Teknoloji Fakültesi yeni mezunları verdi

Teknoloji Fakültesi yeni mezunları verdi

17 Haziran 2019 Saat: 14:53
Teknoloji Fakültesi yeni mezunları verdi
Teknoloji Fakültesi yeni mezunları verdi

Teknoloji Fakültesi mezuniyet törenine KOÜ Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Teknoloji Dekanı Prof. Dr. Yasin Kişioğlu, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah Kahraman, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selman Aziz Erden, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elşen Veli, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın, İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Kırılmaz, KOSGEB Kocaeli Müdürü İbrahim Ustaömer, TMMOB Oda Başkanları, il protokolü, dekanlar, akademik ve idari personel yanı sıra mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

‘KALİTELİ, SEÇKİN BİR EĞİTİM ALDINIZ’ Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan törenin açılış konuşmasını yapan Prof. Dr. Sadettin Hülagü, “Teknoloji Fakültesi uygulama ile teoriyi birleştiren önemli alanlarda hizmet vermektedir. Bu durum sizlerin eğitim sürecinde tanık olduğumuz üretimlerinizin gelecek günlerde de devam edeceğine dair ümidimizi arttırmaktadır. Okumuş olduğunuz bölümler teknik nitelikleri, uygulama alanları nedeniyle sürekli gelişen alanlardır ve sizlerin de kendinizi geliştirmeniz rektörünüz olarak en büyük temennimdir. Teknoloji Fakültemizde kabul edilen TÜBİTAK, SANTEZ ve AB projeleri sizlerin ne kadar kaliteli, seçkin bir eğitim aldığınızın göstergesidir.

‘ÖNEMLİ YERLERE GELMENİZİ DİLİYORUM’

Böyle bir eğitimin gerçek çıktılarını hayatınız boyunca deneyimleyecek ve eminim ki üniversite günlerinizi güzel hislerle yad edeceksiniz. Fakültemizin çabalarıyla ilimizin ve ülkemizin önemli kurumları ile gerçekleştirilen protokoller, bir sanayi kenti olan Kocaeli’de sizlerin önünü açacak önemli hamlelerdir. Bu tür işbirliklerinin artarak devam etmesini, siz değerli mezunlarımızın bu kurumlarda önemli yerlere gelerek üniversitemizi temsil etmesini canı gönülden diliyorum. Sizlerden beklentimiz mesleklerinizi onurlu bir şekilde yerine getirirken vatana millete hayırlı bireyler olmanız ve topluma katkı sunacak üretimlerde bulunmanızdır” dedi.

ÖĞRENCİLERE ANI BELGELERİ VERİLDİ

Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yasin Kişioğlu, mezun olan öğrencilere gelecek hedeflerinde başarılar dilerken, öğrenciler adına ise Esra Toprak teşekkür konuşmalarını gerçekleştirdi. Otomotiv Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği ve Biyomedikal Mühendisliği bölümlerinden 265 öğrencinin mezuniyet heyecanı yaşadığı törende, mezun olan öğrenciler anı belgelerini öğretim elemanlarından teslim aldı. Tören, öğrencilerin kep atması ile sona erdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑