Gölcük’te dumansız hava sahası denetimi
TEMAD 35 yaşında
Abiş’ten İYİ Parti’ye nezaket ziyareti
Çocukların eserleri büyük ilgi gördü

Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Gölcük, eski günlerine döndürülmeli’

‘Gölcük, eski günlerine döndürülmeli’

17 Haziran 2019 Saat: 16:34
‘Gölcük, eski günlerine döndürülmeli’
‘Gölcük, eski günlerine döndürülmeli’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gölcük İlçe Başkanı Fikret Gürel, ilçemiz gündemi ve hafta sonunda yapılacak İstanbul seçimleri ile ilgili olarak bazı açıklamalar yaptı. Başkan Gürel, “Gölcük, eski günlerine döndürülmeli” dedi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gölcük İlçe Başkanı Fikret Gürel, ilçe gündemi hakkında dün bazı açıklamalar yaptı. Başkan Gürel, ilk olarak eğitim – öğretim döneminin sonuna gelinmesi ve üniversite sınavlarının gerçekleştirilmesi hakkında yaptığı açıklamada, “Öncelikle hafta sonunda, iki gün boyunca üniversite sınavlarına giren öğrencilerimize başarılar diliyor, karne alarak tatile giren öğrencilerimizin de iyi bir tatil geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

‘ÇALIŞMALAR, HENÜZ PLANLANMAMIŞ GÖZÜKÜYOR’

İlçe gündemine de değinen Başkan Gürel, “Gölcük’te seçimlerden sonra yaz aylarının gelmesiyle birlikte kültürel etkinlikler, belediye tarafından hayata geçirilmekte. Ama kalıcı olarak Gölcük’ün gelişmesi için yapılacak çalışmalar, henüz planlanmamış gözüküyor. En kısa zamanda bunun da yapılanmasını, bir plan ve program dahilinde çalışma yapılmasını ümitle bekliyoruz. Çünkü bizim amacımız, tamamen Gölcük’ün gelişmişliği ve eski canlı günlerine tekrar döndürülebilmesidir. Bu konuda da ilçe örgütü ve meclis grubumuz olarak üzerimize düşecek her türlü göreve hazırız” dedi.

‘GÖLCÜK’ÜN GELİŞMİŞLİĞİNE KATKIDA BULUNMAK DUYARLILIKTIR’

Sözlerini sürdüren Başkan Gürel, “Gölcük’ün gelişmişliğine katkıda bulunmak, bir siyaset değil, duyarlılıktır. Öncelikle Sayın Belediye Başkanı ve yetkililerden Gölcük’ün ticari hayatındaki durgunluğun giderilmesi, askeriye ile ilişkilerin eskisi gibi canlandırılması, otopark ve trafik sorununun giderilmesine yönelik çalışmaların başlatılması, öncelikle sorunlar olarak önem arz etmektedir. İlçemizin eskisi gibi çekim merkezi olması, burada yaşayan ve ticaret yapan herkes için önemli bir katkı olacaktır. Yılların kanayan yarası olan kentsel dönüşüm projesinin de iyi bir planlama yapılarak sadece çarşı merkezi ile sınırlı kalmayıp D-130 Karayolu ile deniz arasında kalan bölgenin tamamına uygulanmasının daha faydalı olacağını düşünmekteyim” dedi.

‘İMAMOĞLU’NUN KAZANACAĞINA YÜREKTEN İNANIYORUM’

Son olarak İstanbul seçimleri hakkında konuşan Başkan Gürel, “Bu hafta sonu yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri de artık İstanbul’u aşmış, tamamen Türkiye’nin gündemine oturmaktadır. Ülkemizin ve Avrupa’nın en önemli finans merkezlerinden biri olan İstanbul ilimizde yapılacak olan bu seçimler, ülkemizin en uzak noktasında dahi önemli bir şekilde takip edilmektedir. İnanıyorum ki bu seçimler, ülkemizin geleceğine de yön verecektir. Üslubuyla, vatandaşına dokunmasıyla, yaşantısıyla örnek bir siyasetçi profili çizen Sayın Ekrem İmamoğlu’nun 31 Mart seçimlerine nazaran daha farklı bir şekilde bu seçimi kazanacağına yürekten inanıyorum. Yapmış olduğu 18 günlük başkanlık, ileriye dönük yapacağı çalışmaların bir göstergesidir ve ülkemiz, yeni bir lider kazanmıştır. İstanbul’un liderliğine soyunacak Sayın İmamoğlu’na da başarılar dilerim” dedi.  Erdem ŞENGÜL

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑