365 hat ve 730 güzergah anlıktakip ediliyor
Çocuk korosuna başvurular başladı
8 araç birbirine girdi: 6 yaralı
Çiftçilere tohum dağıtımı bugün

Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Sezer, Sağlıklı Kentler Birliği başkan vekilli seçildi

Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği, 31. Olağan Meclis Toplantısını Bursa Kervansaray Otel’de gerçekleştirildi. Yeni döneminde yapılan seçimlerde Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer başkan vekilliğine seçildi

18 Haziran 2019 Saat: 15:08
Sezer, Sağlıklı Kentler Birliği başkan vekilli seçildi
Sezer, Sağlıklı Kentler Birliği başkan vekilli seçildi

Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği, 31. Olağan Meclis Toplantısını Bursa Kervansaray Otel’de gerçekleştirildi. 2005 yılında kurulan ve bünyesinde ülke genelinde 72 belediyenin üye olduğu Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği yeni döneminde yapılan seçimlerde Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer başkan vekilliğine seçildi. Birlik başkanı ve başkan vekillerinin, birlik katip üyelerinin, birlik encümen üyelerinin, birlik plan ve bütçe komisyon üyelerinin seçiminin yapıldığı Sağlıklı Kentler Birliği 31. Olağan Meclis Toplantısı’na Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Metin Şentürk, Sağlıklı Kentler Birliği Üyesi, Meclis Başkan vekili Kadir Özdemir, Başkan Yardımcısı Şevket Kaba ile birlikte katılım sağladı. Yapılan seçimler sonrasında Başkanlığa Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Sağlıklı Kentler Birliği Başkanlığına seçilirken, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer başkan vekilliğine seçildi.

‘DAHA SAĞLIKLI VE GELİŞMİŞ BİR KENT’

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer seçimler sonrasında yaptığı açıklamada, “Sürdürülebilir kalkınma ile sürdürülebilir kentler yaratmak için, sağlıklı kentler hareketinin Türkiye’de gelişebilmesini, benimsenmesi ve uygulanabilmesini sağlamak vizyonuyla kurulan Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği’nde Gölcük Belediyesi olarak aktif bir şekilde yer almayı önemsiyoruz. Gölcük hem nüfusu, hem jeopolitik özellikleriyle ülkemiz için önemli ilçeler arasında yer almaktadır. İlçemizin gelişiminde bu tarz birliklerden güç ve deneyim kazanarak yeni projelerle hemşehrilerimize daha sağlıklı ve gelişmiş kent sunma gayreti içinde olacağız. Bu düşünceden yola çıkarak Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği 31.Meclis Toplantısı’nda yapılan seçimlerinde aldığımız görev hayırlı uğurlu olsun. İlçemizi her platformda en iyi şekilde temsil etmeyi sürdüreceğiz” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑