365 hat ve 730 güzergah anlıktakip ediliyor
Çocuk korosuna başvurular başladı
8 araç birbirine girdi: 6 yaralı
Çiftçilere tohum dağıtımı bugün

Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

KSMMMO’da Taşpınar dönemi

Kocaeli Serbest Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) ’nın 23’üncü seçimli olağan genel kurulunda Etkin Grubu’nun adayı Mustafa Taşpınar 483 oyla seçilerek odanın yeni başkanı oldu

24 Haziran 2019 Saat: 17:39
KSMMMO’da Taşpınar dönemi
KSMMMO’da Taşpınar dönemi

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen genel kurulda Etkin Grup adayı Mustafa Taşpınar, Değişim Grubu adayı Taner Öner, Güçlü Grup adayı Mümtaz Atmaca, Meslekte Birlik Grubu adayı Hamit Akbulut ve Bağımsız aday Savaş Yıldız yarıştı. Bin 830 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede bin 145 üye oy kullandı. Kullanılan oyların 12’si geçersiz sayılırken, odanın yeni başkanı 483 oyla Etkin Grup’un adayı Mustafa Taşpınar oldu. Kongrede 7 yönetim kurulu üyesi, 5 disiplin, 3 denetim ve 28 birlik delegesi seçildi.

GRUPLAR VE ALDIKLARI OYLAR

Çarşaf listeyle gerçekleşen seçimde Etkin Grup; yönetim için 483, birlik delegeliği için 498, disiplin kurulu için 434, denetim kurulu için de 419 oy aldı. Güçlü Grup; yönetim için 114, birlik delegeliği için 120, disiplin kurulu için 125, denetim kurulu için de 136 oy aldı. Değişim Grubu; yönetim için 360, birlik delegeliği için 327, disiplin kurulu için 319, denetim kurulu için de 314 oy aldı. Meslekte Birlik Grubu; yönetim için 184, birlik delegeliği için 168, disiplin kurulu için 144, denetim kurulu için de 163 oy aldı. Bağımsız aday Savaş Yıldız ise 47 oy aldı.

YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ

Seçimde yönetim kurulunun 4’ü Etkin Grup’tan, 2’si Değişim Grubu’ndan 1’i de Meslekte Birlik Grubu’ndan seçildi. KSMMMO’nun yeni yönetiminde Etkin Grup’tan Mustafa Taşpınar, Tülin Keçeci Güngör, Barış Koçak, Engin Eroğlu, Değişim Grubu’ndan Taner Öner, Servet Baran ve Meslekte Birlik Grubu’ndan Hamit Akbulut yer aldı.

ARTIK ÖNÜMÜZE BAKACAĞIZ’

Etkin Grup adına başkanlık yarışını kazanan Mustafa Taşpınar kongreyi değerlendirerek, “Seçim için 3 ay boyunca çalıştık. Bu seçim bizim bayramımız demiştik. Bugün bayramımızı yaşadık. Artık önümüze bakacağız. Kazanan odamız olmuştur. 3 yıllık yetki aldık. Projelerimizi hayata geçireceğiz. Mesleğimizi ve odamızı daha iyi yerlere getirmek adına çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑