Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘İkramiyeler, büyük bir ihtiyacı karşılıyor’

‘İkramiyeler, büyük bir ihtiyacı karşılıyor’

8 Ağustos 2019 Saat: 15:22
‘İkramiyeler, büyük bir ihtiyacı karşılıyor’
‘İkramiyeler, büyük bir ihtiyacı karşılıyor’

Türkiye Emekliler Derneği Gölcük Şubesi Başkanı Ali Osman Kılıç, emeklilere verilen bayram ikramiyeleri hakkında açıklamalarda bulunarak, “İkramiyeler, emeklilerin büyük bir ihtiyacını karşılıyor” dedi. Türkiye Emekliler Derneği Gölcük Şubesi Başkanı Ali Osman Kılıç, her dini bayram öncesinde emeklilere verilen bayram ikramiyeleri hakkında bazı açıklamalar yaptı. Başkan Kılıç, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Geçtiğimiz yıl emeklilere verilmeye başlanan bayram ikramiyeleri, biz emekliler için gerçekten büyük bir fayda sağlıyor. Her dini bayram öncesinde verilen ikramiyeler, emeklilerin büyük bir ihtiyacını karşılıyor. Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda da verilen ikramiyeler, Kurban Bayramı öncesinde de veriliyor” dedi.

 ‘İHTİYAÇLARINI KARŞILAYABİLECEKLER’

Sözlerine devam eden Başkan Kılıç, “Emeklilere verilen ikramiyeler, dün dağıtılmaya başlandı ve bugün de dağıtımına devam edilecek. Dün işçi emeklilerine dağıtılan ikramiyeler, bugün de emekli sandığı ve Bağ-Kur’lu emeklilere verilmiş olacak. Dağıtılan 1000 liralık ikramiyelerle emeklilerimiz, kurban ücretlerini de karşılamış olacak. Bunun yanı sıra ihtiyaçlarını da karşılayabilecekler. Derneğimize gelen emekli arkadaşlarımız, verilen ikramiyelerle ilgili olarak memnuniyetlerini her zaman dile getiriyor. Bu açıdan ikramiyelerin verilmesinden ötürü teşekkür ediyoruz” dedi.

 ‘UMARIZ ÖNÜMÜZDEKİ YIL İKRAMİYELER ARTAR’

Başkan Kılıç, açıklamasının sonunda “Her ne kadar emeklilere verilmiş olan ikramiyeler, bizlere fayda sağlıyor olsa da bizim genel talebimiz, birçok şeye zam yapıldığı gibi ikramiyelerimizin de arttırılması yönündeydi. Baktığımız zaman geçtiğimiz yıla göre birçok ürüne zam yapıldı. Buna istinaden ikramiyelerimize de zam yapılmasını istemiştik ama talebimiz değerlendirilmedi. Umuyoruz ki önümüzdeki yıl verilecek olan ikramiyelerimize zam yapılır ve bizim de ihtiyaçlarımızı karşılamamız noktasında daha iyi bir imkan sağlanmış olur. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı bayramlar diliyoruz” dedi. Erdem ŞENGÜL

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑