Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Akar ve Tarhan’dan başkanlara ziyaret

Akar ve Tarhan’dan başkanlara ziyaret

8 Ağustos 2019 Saat: 16:37
Akar ve Tarhan’dan başkanlara ziyaret
Akar ve Tarhan’dan başkanlara ziyaret

CHP PM Üyesi Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve CHP İlçe Yönetimleri; Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Başiskele Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı makamlarında ziyaret etti. CHP PM Üyesi Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, yerel seçimler sonrası kentimizde seçilen Belediye Başkanlarını ziyaret ediyor. Daha önce Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’ı ziyaret eden Akar önceki gün de Milletvekili Tahsin Tarhan ve CHP İlçe Yönetimleri ile Başiskele Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı makamlarında ziyaret etti.

‘YATIRIM FAKİRİYİZ’

Belediye Başkanlarına tebrik ve başarı dileklerinde bulunan CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Kocaeli’nin Türkiye’de sanayinin başkenti konumunda olduğunun altını çizdi. Son 10 yılda toplam 444 Milyar vergi ödeyen Kocaeli’nin vergi tahakkukunda üçüncü sırada olduğunu, tahsilatta ise birinci sırada olmasına rağmen kamu yatırımlarında 3 Milyar 705 Milyon TL gibi bir rakamla son sıralarda olduğunu belirten Akar, Kocaeli’de belediyelerin de daha önce vaat ettikleri bir çok yatırımı gerçekleştiremediği gibi borçlarının da fazla olduğunu bu dönemde bu tablonun değişmesi gerektiğini söyledi.

‘YATIRIM VE HİZMETİN YANINDAYIZ’

Kocaeli’de yatırım ve hizmetin her zaman destekçisi olacaklarını belirten CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve Tahsin Tarhan, Kocaeli’de yaşayan vatandaşların her türlü hizmeti hak ettiğini bu konuda Belediye Başkanları ile hem fikir alışverişinde bulunacaklarını hem de gerektiğinde Ankara’da sesleri olacaklarını söylediler.

SALMAN’I ZİYARET ETTİ

Yalova da ikinci defa ipi göğüsleyerek seçimleri kazanan Vefa Salman’ı da unutmayan Akar, Başkan Salman’a yeni döneminde başarı dileklerin de bulundu. Geçtiğimiz dönem kıran kırana yarışın olduğu Yalova’da sabaha kadar nöbet de tutan Akar Salman’ın yapmış olduğu çalışmalar sonrasında hak ettiği ikinci dönemini de Yalova halkının kendisine tanımasından dolayı mutluluk duyduğunu söyledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑