Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Korkuluklar Büyükşehir’in renklerine boyandı

Büyükşehir Belediyesi ekipleri kavşak, battı çıktı, üst geçit ve yol kenarlarındaki boyası dökülen metal korkulukları Büyükşehir’in renkleri olan turkuaz ve beyaz ile boyadı

22 Ağustos 2019 Saat: 11:44
Korkuluklar Büyükşehir’in renklerine boyandı
Korkuluklar Büyükşehir’in renklerine boyandı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, ulaşıma konfor getiren üst yapı çalışmalarını hayata geçirirken bu yapıların zamanla eskiyen ve görünümü bozulan bölümlerine müdahale ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesinin kente kazandırdığı kavşak, battı çıktı, üst geçit ve yol kenarlarındaki boyası dökülen, paslanan metal korkuluklar, Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı ekipleri tarafından Büyükşehir’in kurumsal renkleri olan turkuaz ve beyaz renkler ile boyandı.

ÜST GEÇİTLER GÜZELLEŞTİ

İzmit’teki kavşak, battı çıktı, üst geçit ve yol kenarlarında bulunan korkuluklar, ekipler tarafından boyandı. Bu kapsamda İzmit’te SEKA Park’ta bulunan iki çelik üst geçit ekipler tarafından yeniden boyandı. Miralay Mümtaz Caddesi boyunca uzanan korkuluklar, Santral yokuşundaki şelale üst geçidi, Adalet Köprüsü ve Seka Tünel korkuluklarında çalışmalar tamamlandı. Yapılan çalışmalarla üst geçitlerde paslanan ve kötü görüntü oluşturan korkulukların görünümü güzelleştirildi. Korkuluklar ve üst geçitler Büyükşehir’in kurumsal renkleri olan turkuaz ve beyaz ile güzel bir görüntüye kavuştu.

ÇALIŞMALARIN BİR KISMI DEVAM EDİYOR

Çalışmalar kapsamında SEKA Park 2. Etap Acıbadem Bağlantı Köprüsü, SEKA Devlet Hastanesi araç yolu bağlantı köprüsü, Yahya Kaptan yürüyüş yolu D-100 korkulukları, Brisa Sapağı Köprülü Kavşağı, Bahçecik Battı Çıktı, Mümtaz Miralay Caddesi yol kenarı, SEKA Park SEKA Camii arası geçiş köprüsü ve Outlet Kavşağı korkuluklarında da boyama çalışmaları devam ediyor. Metal korkulukların boyanmasıyla, oluşabilecek paslanmaların önüne geçilmiş olunacak.

GÜZEL BİR GÖRÜNÜM İÇİN

Son 15 yılda birçok önemli projeyi hayata geçiren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, tüm bunların yanı sıra şehrin daha yeşil ve güzel bir görünüme sahip olması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kocaeli genelinde yapılan metal korkuluk boyama çalışmalarıyla vatandaşların her gün kullandıkları kavşak, battı çıktı, üst geçit ve yolların görsel açıdan daha güzel bir hal alması sağlanıyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑