Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Projeler, Gölcük’e vizyon katmalı’

İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı, ilçemizde hayata geçirilmesi muhtemel projeler hakkında fikirlerini ifade etti.

10 Eylül 2019 Saat: 16:47
‘Projeler, Gölcük’e vizyon katmalı’
‘Projeler, Gölcük’e vizyon katmalı’

Başkan Aynacı, olası ilçe yatırımları ile ilgili yaptığı açıklamada “Projeler, Gölcük’e vizyon katmalı” dedi. İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı, ilçemizde yapılması muhtemel bazı projeler hakkında, dün parti binasında düşüncelerini dile getirdi. Başkan Aynacı, konu hakkında yaptığı açıklamada, “Fakülte Gölcük’ün kesinlikle ihtiyacıdır. Şehrimizin yapısı, nüfusu, ticaret hacmi düşünüldüğü zaman fakülte Gölcük için gerçekten farz. Fakülte kaçınılmaz bir ihtiyaç. Gölcük’ün büyüklüğü düşünüldüğünde, bunu yapacak birçok yer bulunabilir. Ulaşlı’dan Yazlık’a kadar olan bölgede fakültenin herhangi bir yere konulması, ilçemize ayrı bir güzellik sağlayacaktır” dedi.

‘ELİMİZDEN GELEN NE VARSA YAPMAYA HAZIRIZ’

Sözlerine devam eden Başkan Aynacı, “Fakülte için en uygun yer Ulaşlı’da da olur, Yazlık’ta da olur. İhsaniye’de de güzel yerler var. Sadece Gölcük’te yapılması gibi bir zorunluluk olduğunu pek de düşünmüyorum. Fakülte konusunun seçimin ardından çokça dillendirilmesi ve zaman içinde unutulmasını istemiyoruz. Siyasi bir parti olarak elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Bakanlıksa biz de yazalım, Meclisse biz de önerge verelim. Bu konuda bir gelişme olursa bizle de paylaşılmasını, bilgilendirilmeyi istiyoruz” dedi.

‘MEZBAHA ALANI, OTOGAR İÇİN OLDUKÇA UYGUN’

Son olarak otogar konusunda düşüncelerini ifade eden Başkan Aynacı, “İYİ Parti olarak yerel seçimde oluşturduğumuz çalışmalar anlamında, mezbahanın olduğu bölgeyi otogar olarak belirlemiştik. Bu önerimizi seçimden sonra Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e de iletmiştik. Bunun gibi diğer projelerimizi de kendisiyle paylaşmak isteriz. Mezbahanın bulunduğu alan, otogar için oldukça uygun. Mezbaha, bulunduğu yere artık uygun değil. Şu anki mevcut otogarımızın Gölcük’e yakışmayan bir görüntüde olması da düşünüldüğü zaman bu konuda yapılacak bir çalışma, şehrimizin vizyonunu da geliştirecektir” dedi. Erdem ŞENGÜL

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑