Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Kocaeli teşkilatları SAHAYA İNİYOR’

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, haftalık olağan basın toplantısında yapmış olduğu açıklamada, “MHP Kocaeli teşkilatları sahaya iniyor” dedi

10 Eylül 2019 Saat: 17:06
‘Kocaeli teşkilatları SAHAYA İNİYOR’
‘Kocaeli teşkilatları SAHAYA İNİYOR’

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın toplantısında ülke ve kent gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Ünlü il binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasında, “MHP Kocaeli teşkilatları sahaya iniyor. Yarın Gebze’de tüm muhtar arkadaşlarımızı ziyaret edeceğiz. Perşembe günü STK’ları ziyaret edeceğiz, Cuma günü İzmit bölgesindeki tüm köylere gideceğiz. MHP Kocaeli İl Teşkilatı olarak üye katılım programlarımız devam ediyor. Çayırova’da cumartesi günü üye katılım programı yapacağız. 18 yaşını dolduran gençlerimizin üye olduğu kampanyamıza devam ediyoruz” sözlerini kullandı.

 ‘MİLLİ VE KÜLTÜREL DEĞERLERİ BENİMSEYEN BİREYLER’

Ünlü sözlerini devamında, “MHP Cumhur İttifakı’ndan kaynaklanan gücünü vatandaşa temas ederek sürdürüyor. Yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Hedefimiz araştıran, özgüvenli, milli ve kültürel değerlerini benimseyen bireyler yetiştirmektir. Eğitim öğretim yılı hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 ‘İLİMİZE YANSIMALARI OLACAĞINDAN ENDİŞELİYİZ’

PKK ve HDP’nin ilişkisinin ilimizde yansımalarının olmasından endişeli olduklarını belirten Ünlü, “Çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir. Kocaeli’de en aktif şekilde var olmaya devam edeceğiz. Belediye meclis üyelerimizle katkı vermeyi sürdüreceğiz. MHP’nin taviz vermez duruşunu korumaya devam edeceğiz. Diyarbakırlı annelere kulak vermekten ziyade HDP ile el ele tutuşan CHP’lileri endişe ile izlemeye devam ediyoruz. Terörizm musibettir. PKK ve HDP’nin yasak ilişkisinin ilimizde yansımaları olacağından endişeliyiz” diye konuştu.

 ‘KENTİ GERMEYE HAKKI YOKTUR’

Ünlü, kent gündeminde büyük yankı bulan SanatFest organizasyonu katılımcısı DJ Kardelen Başak Altınsoy’un sosyal medya paylaşımları iddiasına yönelik olarak İzmit Belediyesi’ni eleştirerek, “Atatürk düşmanı bir çapulcunun sahne alması kent kamuoyunu rahatsız etmiştir. Özür dilenecek yerde mağdur edebiyatı yapılması kabul edilemez. İzmit Belediyesi tarafından bu skandal karşısında pişkince tavır alındı. Köşeye sıkışan Belediye Başkanı bugün neredeyse etkinliği inkar edecektir. Fatma Hanımın kenti germeye hakkı yoktur” dedi.

 ‘DEĞERLENDİRME SONUCUNDA BELİRLENECEK’

Ünlü sözlerinin devamında, “Hemen milliyetçiliği bir kalkan olarak devreye soktular. Biz Fatma Hanıma hiçbir şey demeyelim mi? Kendisinin istediği bu mudur? İzmit Belediyesi’nin faaliyetlerinin izlenmesi mecburidir. En azından özür dilemesi gerekenlerin üste çıkmak çabası beyhudedir” şeklinde konuştu. Ünlü suç duyurusunda bulunulup bulunulmayacağı yönündeki soruya ise, “Değerlendirme yapılacak o değerlendirme sonucunda suç duyurusunda bulunup bulunmayacağımız netleşecek” dedi.

 ‘DEVLETİMİZİN KIRMIZI ÇİZGİLERİ’

MHP İl Başkanı Ünlü sözlerini, “Fatma Hanımın ağacın dalı tweetini yorumlamadık. O seviyelere inmedik. Devlet düşmanı birisinin İzmit’te gözümüzün içine baka baka sahneye çıkarılması samimi değildir. Bu bilinçli yapılan bir organizasyondur. Kimse devletin aklıyla alay etmesin. Bizle de dalga geçmesin. Türkiye’de sanatçı mı bitmiştir? Herkes haddini bilmeli. CHP’nin önde gelenleri belediye başkanını uyarmalı. Fatma Hanımla değil ama zihniyetle ilgili problemlerimiz var. Yapılan her şeyin altında kalırlar. Herkes görevini yapsın. Gitsin İzmit esnafının sorunlarıyla ilgilensin ama devletimizin kırmızı çizgilerine dikkat etsin” ifadeleriyle sonlandırdı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑