Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Radyo Çağdaş’a Hürriyet’ten sürpriz

Gazetemizin de bağlı bulunduğu Çağdaş Medya Grubu bünyesindeki radyo kanalı Radyo Çağdaş’ta yayın yapan otizmli Muhammet Emirhan Güngör için sürpriz bir doğum günü düzenlendi.

22 Eylül 2019 Saat: 12:22
Radyo Çağdaş’a Hürriyet’ten sürpriz
Radyo Çağdaş’a Hürriyet’ten sürpriz

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, pastasıyla yayın odasına girerek Muhammed’in yeni yaşını kutladı

Çağdaş Medya Grubu bünyesindeki radyo kanalı Radyo Çağdaş’ta önceki gün çok anlamlı dakikalar yaşandı. 89.5 Radyo Çağdaş’ın Radyo Direktörü Berna Uytun, mayıs ayından bu yana yayın yapan otizmli Muhammet Emirhan Güngör’e doğum günü sürprizi hazırladı. 20 yaşına giren Muhammed’e hazırlanan sürprize İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Otizmli Çocuklar Derneği Başkanı İlkin Kılıçarslan, Çağdaş Medya Grup yönetim kurulu üyeleri Dilek Sağsöz ve Asya Sıla Sağsöz de katıldı. Muhammed’in yayın yaptığı sırada doğum günü pastasıyla radyoya giren Başkan Hürriyet, kendisinin farkındalık yaratmak için çok büyük değer taşıdığını dile getirdi.

HÜRRİYET’TEN PASTA SÜRPRİZİ

Sürpriz bir şekilde içeri girildiği an yayında olan Muhammed, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e, KOÇDER Başkanı İlkin Kılıçarslan’a ve kendisine bu şansı veren Çağdaş Medya Grubu’na yayın esnasında da teşekkür etti. Yeni yaşında mutluluklar dilerken pastayı beraber üflemek isteyen Başkan Hürriyet, Muhammed’den dilek dilemesini istedi.

EN BÜYÜK DİLEĞİNİ PAYLAŞTI

En büyük dileğinin kentimizde Radyo Festivali gerçekleşmesi olduğunu söyleyen Muhammed, Hürriyet’ten destek gördü. Önümüzdeki yaz Radyo Festivali ile ilgili bir proje oluşturabileceğini söyleyen Hürriyet, gerekli birimlerle Muhammed’i buluşturacağının sözünü verdi. Pasta kestikten sonra Muhammed ile yakından ilgilenen Başkan Hürriyet, KOÇDER Başkanı İlkin Kılıçarslan’dan otizm konusunda bilgiler aldı.

OTİZM YAŞAM KÖYÜ PROJESİ

Sosyal sorumluluk projelerine desteklerini her zaman sürdüren Hürriyet, ‘Otizm Yaşam Köyü’ projesini yakından takip ettiğini ve 5 yıl içerisinde bu konuda uygulamalar yapacağını belirtti. Ardından Radyo Direktörü Berna Uytun’un Muhammed için hazırladığı ünlü radyocuların kutlama mesajı videoları izlendi. Başkan Hürriyet, otizme farkındalık yaratan Muhammed ile iletişimde olacağını dile getirdikten sonra, bu farkındalığa imkan sağlayan Çağdaş Medya Grubu’na teşekkür etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑