Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

İGDER’den Gölcük ve Karamürsel turu

Şehri daha yakından tanımak adına Kocaeli’de doğa turlarını sürdüren İdealist Gençlik Derneği (İGDER) üyeleri, bu kez Gölcük ve Karamürsel’i gezdi

8 Ekim 2019 Saat: 12:35
İGDER’den Gölcük ve Karamürsel turu
İGDER’den Gölcük ve Karamürsel turu

Projeler üretmek adına şehri insanları tanımak lazım diyen İdealist Gençlik Derneği (İGDER)üyeleri, Kocaeli doğa turunun ardından şimdi de Gölcük ve Karamürsel turu yaptı. Şehri tüm detaylarıyla tanıma adına gez gör turlarına devam eden İGDER üyeleri, geziye Gölcük Yazlık Ilıca Tesisleri’nden başlayıp Tarihi Kazıklı Kervan Sarayı, Saraylı Köyü, Sultan Baba Türbesi ile devam etti. İGDER’in son durağı ise Karamürsel oldu. Dernek ayrıca geçtiğimiz haftalarda yaptığı Edirne gezisiyle de sesini geniş çapta duyurmuştu.

‘BOŞ DURMUYORUZ’

Gezide konuşma yapan İGDER Başkanı Ferhat Ertem, “Öncelikle gezimize katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Başarı bir ekip işidir dernek çalışması ise bir gönül işidir hamdolsun hiç bir ayı boş geçmiyor en az iki etkinlik yapıyoruz bizler şehrimize ve tüm canlılara hizmet etmek istiyoruz ondan dolayı şehrimizi yakından tanımamız gerektiğini de biliyoruz. Şehrimizi yakından tanıyacağız dününü bugünü bilen yarını hesaplayan ve güzel yarınlar için çalışan  idealist bir gençlik yetiştireceğiz. Çünkü gayemiz idealist bir toplumdur ve biz biliyoruz ki idealist bir toplum idealist bir gençlikten geçer” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑