Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Pişmaniye Festivali’nde emeği geçenlere teşekkür

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 3-4-5 Ekim tarihlerinde düzenlenen Pişmaniye Festivali’nde yer alan üreticiler ve sahne ekiplerine teşekkür etti

8 Ekim 2019 Saat: 17:37
Pişmaniye Festivali’nde emeği geçenlere teşekkür
Pişmaniye Festivali’nde emeği geçenlere teşekkür

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet 3-4-5 Ekim tarihlerinde düzenlenen Pişmaniye Festivali’nde emeği geçen Vaveyla Kukla Ekibi, Karikatürist Onur Karagöz, 41 Bando Ekibi, Sahne İzmit İstanbul Chefve etkinliğe katılan pişmaniye firması sahipleriyle kahvaltıda bir araya gelerek teşekkür etti. Programa Hürriyet’in yanı sıra Vaveyla Kukla Ekibi’nden Hilal Akcan, karikatürist Onu Karagöz, 41 Bando ekibinden Ali Arslanoğlu, Sahne İzmit ekibinden Enis Üstüntaş, Yıldız Can Pişmaniye sahibi Çiğdem Akbaş, Önder pişmaniye sahibi Önder Akbaş, Naz Pişmaniye sahibi Suat Kaçar, Kar Pişmaniye sahibi Uğurcan Üçcan, Üçcan Pişmaniye sahibi Yaşar Üçcan, Simay Pişmaniye ve 41 Şekerleme sahibi Fuat Mandil, İpek Pişmaniye sahibi Hüseyin Canıgeniş, Boğaziçi Pişmaniye sahibi Kadir Çetin ve Buşah Pişmaniye sahibi Mustafa Şahin katılım sağladı.

‘MARKA DEĞERİNİ YÜKSELTECEK BİR ETKİNLİK’

Kahvaltının ardından konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “3 günlük pişmaniye festivalimizden sonra hem katılımcı üretimci arkadaşlarımıza ve sahnede yer alan arkadaşlarımıza teşekkür etmek istedik. Üretici arkadaşlarımızla hızlı bir şekilde koordine olarak, İzmit’imizin marka değerini yükseltecek bir etkinlik yapmak istedik” sözlerini kullandı.

‘DAHA GÜZEL BİR PROJE YAPMAK İSTİYORUZ’

“Göreve geldiğimizden beri İzmit’imizin marka değerleri için projeler yapmaya çalışıyoruz” diyen Hürriyet, “Bu etkinliğin asıl ev sahibi üretici arkadaşlardır. Önümüzdeki yıllarda daha güzel bir proje yapmak istiyoruz. Seneye İzmit’in kurtuluşu ve pişmaniye festivalimizi birleştirmek istiyoruz. Aynı zamanda diğer kentlerden yöneticileri de davet edeceğimiz çok daha büyük bir etkinlik yapmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

‘ESNAFLARDAN OLUMLU TEPKİLER ALDIK’

Hürriyet konuşmasını, “Planlamayı yine üretici arkadaşlarımızla yaparak önümüzdeki yıl daha büyük bir organizasyon yapacağız. Bu etkinlikte halkımızdan da iyi tepkiler aldık. İnsanlarımız ekonomik krizin etkisiyle mutsuz durumda. Bu ortamda en azından halkımızın biraz olsun mutlu olması adına bu etkinlikleri düzenliyoruz. Etkinliğimizle birlikte kentimizdeki esnaflardan da olumlu tepkiler aldık. Bir kez daha bu etkinliğe katkı veren herkese çok teşekkür ediyorum” şeklinde sürdürdü.

‘GENÇLERİMİZ PROJELERİMİZE DAHİL OLACAK’

“Üniversiteyi sık sık dile getiriyorum” diyen Hürriyet, “Üniversiteyi aşağı indirmek gerekiyor diye seçim döneminde de sürekli bahsettim. Bu etkinliği de üniversiteden başlattık ve üniversite öğrencileri etkinliklere çok ciddi katılım sağladı. Kentimizin ivme kazanması açısından da üniversite öğrencilerin önemi büyüktür. Birçok öğrenci kenti görmeden gidebiliyor. Bu yüzden bütün etkinliklerimiz üniversite ile başlayacak ve o gençlerimiz de projelerimize dahil olacaktır” şeklinde konuşmasını sonlandırdı. Hürriyet’in konuşmasının ardından festivalde yer alan pişmaniye üreticileri de teşekkür etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑