Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

ATİK, yeni yerini açacak

Yeni dernek binasına geçen Atılımcı İş Adamları Derneği (ATİK), basın mensuplarını kahvaltıda ağırladı.

9 Ekim 2019 Saat: 15:31
ATİK, yeni yerini açacak
ATİK, yeni yerini açacak

Başkan Yasin Akyol, önümüzdeki aylarda yapılacak kongrede tekrar aday olacağını da açıkladı

ATİK (Atılımcı İş Adamları Derneği), Karadenizliler Mahallesi D130 Karayolu Caddesi üzerinde 640 metrekare alanda şık bir dernek binasına geçti. Burada üniversite öğrencilerinin proje üretebilmesi için oda ayıran dernek, yeni binada ayrıca konferans salonu, çocuk oyun alanı ve sosyal alanı da yaptı. ATİK Derneği başkanı Yasin Akyol, dernek binasının Cumartesi günü açılışı yapılacağını belirterek herkesi açılışa davet etti. Açılış öncesi basın mensuplarını kahvaltıda ağırlayan Başkan Akyol’un yanı sıra kahvaltıya ATİK Başkanı Yasin Akyol ve yönetim kurulu üyeleri Ercan Seyran, Doğukan Çağlayan, Çağrı Çakıcı, Fatih Sarıoğlu, Turgay Tüysüz ve Mustafa Tanrıkulu katıldı.

AÇILIŞA DAVET ETTİ

Kahvaltı sonrası açıklama yapan ATİK Derneği başkanı Yasin Akyol, “17-18 aylık dernek başkanlığı ve yönetimimizle yaptığımız çalışmalar neticesinde hayallerimizi başladığımız dönemde dile getirmiştik. Böyle bir merkez yapma arzusunu söylemiştik. 6 aylık bir çalışma neticesinde yeni derneğimizi hayata geçirdik. Cumartesi günü 12.30’da yeni dernek merkezimizin açılışını gerçekleştireceğiz. Tüm dostlarımız ve basın mensuplarını açılışımıza davet ediyorum” dedi.

‘BURAYI HERKES KULLANABİLİR’

Sözlerini sürdüren Başkan Akyol, “Bir takım şeylere çok özen gösterdik. Üniversite öğrencilerine bir çalışma ofisi sağladık. Üniversiteden arkadaşlarımız gelip burada kendilerine proje üretebilirler projelerine yatırımcı bulabilir ve bu oluşumun tüm imkanlarını kullanabilirler. Kentle alakalı herhangi bir projesi olan arkadaşlarımız bu alanları kullanabilirler. Sadece kendi üyelerimize değil kentin bütün insanlarına armağan etmek istiyoruz. Sosyal alanımızı da her türlü aktvitede kullanacağız” diye konuştu.

‘İŞ ADAMLARINI BU PLATFORMDA AĞIRLAYACAĞIZ’

Yeni dernek binalarında iş hayatında profesyonel olmuş isimleri de ağırlayacaklarını ifade eden Akyol, “Geçmiş dönemdeki projelerimizden ulusal ve uluslararası kendi sektörlerinde duayen olmuş profesyonel iş adamlarını bu platformda ağırlayacağız. Kasım ya da Aralık ayında bundan sonraki süreçte dostlarımız ve iş adamlarını ağırlayacağız” ifadelerini kullandı.

‘AMACIMIZ NİTELİKLİ ÜYE’

Altmış üyeden oluştuklarını belirten Başkan Yasin Akyol, “Çok değil nitelikli üyeye sahip olma amacındayız. Üye alımlarında geçmiş dönemlerde yaşanılan süreçleri yeni üyeler de yaşayacak. Bu derneğe girebilmek için 6 ay bekledim. Daha sonra 3 ay bekledim ve bu dernekte başkanlık yapmaya başladım. Amacımız bu ahengin bozulmamasıdır. Burası iş adamları derneğinin yanı sıra bir dostluk gurubu. Burada ticari amaç güdülmez” diye konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑