Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Abiş’ten İYİ Parti’ye nezaket ziyareti

Abiş’ten İYİ Parti’ye nezaket ziyareti

16 Ekim 2019 Saat: 15:06
Abiş’ten İYİ Parti’ye nezaket ziyareti
Abiş’ten İYİ Parti’ye nezaket ziyareti

Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın tarafından Karamürsel, Gölcük, Başiskele ve Kartepe ilçelerini kapsayacak şekilde Bölge Koordinatörü görevi verilen Nihat Abiş, önceki akşam İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanlığı’na nezaket ziyaretinde bulundu. Belediyelerin birleşmesinden önce, 2004 – 2009 yılları arasında Ulaşlı Belediye Başkanlığı görevini yürüten, 2009 – 2019 yılları arasında ise Gölcük Belediyesi’nde Genel Koordinatörlük görevini yapan Nihat Abiş, 31 Mart 2019 yerel seçimleri sonrasında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Doç. Dr. Tahir Büyükakın tarafından Karamürsel, Gölcük, Başiskele ve Kartepe ilçelerini kapsayacak şekilde Bölge Koordinatörlüğü görevine getirilmişti. İlçemizde bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Bölge Koordinatörü Abiş’in son durağı, geçtiğimiz akşam ziyaret ettiği İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanlığı’ydı. Gerçekleştirilen ziyarette Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Nihat Abiş, İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı ve yönetimi, İYİ Parti Kadın Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Cahide Uslu, Gölcük Belediye Meclis Üyeleri Halit Motor ve Emrah Salbacak ile partililer hazır bulundu.

 ‘İLÇELERİN SORUNLARINI YAKINDAN İNCELİYORUZ’

Ziyarette sözü alan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Nihat Abiş, “Öncelikle Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın selamlarını sizlere iletiyorum. Kendisi tarafından bana bu görev verildikten sonra ziyaretlere Gölcük’ten başlamak istedim. Sizlere de bu kapsamda bir ziyarette bulunuyorum. Bölge Koordinatörlüğü görevi ile ilçelerimizin sorunlarını yakından inceleyerek çözümlerini sunmak için kısa zaman içerisinde yol alabilmeyi amaçlıyoruz. Sizlere de görevlerinizde başarılar diliyor, burada şahsımı ağırladığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

 ‘İLÇEMİZ ADINA BİR AVANTAJ’

İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı, gerçekleştirilen ziyaretten ötürü ilçe teşkilatı olarak teşekkürlerini sunduklarını ifade ederek “Buraya gelerek bizi ziyaret etmeniz, bizi oldukça mutlu etmiştir. İlçemizi tanıyan birinin bu görevi yapıyor olması, bizim için gerçekten büyük bir avantaj. Karşılaşılan sorunları direkt olarak samimi bir şekilde sizlere iletebilmek, ilçemizdeki bu sorunların çözüme kavuşması açısından büyük önem taşıyor. Yaptığınız nazik ziyaret, bizleri çok mutlu etti. Görevlerinizde başarılar diliyor, Gölcük’teki başarınızın ilimizdeki görevinizde de devam edeceğine inanıyoruz” dedi. Erdem ŞENGÜL

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑