Anket

Gölcük'te olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
Gölcükte olmasını istediğiniz sosyal etkinlikler nelerdir?
  • Sinema
  • Balık Ekmek Tekneleri
  • Konserler
  • Bowling Salonu
  • Lunapark

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Şehitlerimiz dualarla anıldı

‘Gölcük Şehitlerini Anıyor’ programı kapsamında, 2015 yılında şehit olan Özel Harekat Polisi Mustafa Yavaş ve 1989 yılında şehit olan Jandarma Er Ufuk Aktuğralı, kabirleri başında Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in de katılımıyla anıldı

2 Aralık 2019 Saat: 17:50
Şehitlerimiz dualarla anıldı
Şehitlerimiz dualarla anıldı

‘Gölcük Şehitlerini Anıyor’ programı kapsamında, 2015 yılında şehit olan Özel Harekat Polisi Mustafa Yavaş ve 1989 yılında şehit olan Jandarma Er Ufuk Aktuğralı, kabirleri başında Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in de katılımıyla anıldı.‘Gölcük Şehitlerini Anıyor’ programı kapsamında Hakkari Yüksekova'da 10 Kasım 2015 tarihinde bölücü terör örgütü mensupları ile girdiği silahlı çatışmada ağır yaralanan, 1 Aralık 2015 günü tedavi gördüğü GATA Hastanesi’nde şehit olan kahraman Özel Harekat Polisimiz Mustafa Yavaş, Hisareyn Mezarlığı'nda bulunan kabri başında, ailesinin ve mesai arkadaşlarının yoğun katılımıyla dualarla anıldı.

MESAİ ARKADAŞLARI DA KATILIM SAĞLADI

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer de anma programına katılırken, Şehit Mustafa Yavaş’ın mesai arkadaşı olan Özel Harekat Polisleri de programda yer aldı. Anma programında Kur’an-ı Kerim tilaveti gerçekleştirilirken, Şehit Mustafa Yavaş ve tüm şehitlerimiz için dualar yapıldı.

ŞEHİT UFUK AKTUĞRALI, KABRİ BAŞINDA ANILDI

Aynı gün ‘Gölcük Şehitlerini Anıyor’ programı kapsamında Diyarbakır Silvan karayolunda, 30 Kasım 1989 yılında geçirdiği trafik kazası nedeniyle şehit olan Jandarma Er Ufuk Aktuğralı da, Değirmendere Mezarlığı'nda bulunan kabri başında, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in ve ailesinin katılımıyla dualarla anıldı.

‘RAHMET, MİNNET VE ŞÜKRANLA YAD EDİYORUM’

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer yaptığı açıklamada, “Şehitlerimiz Özel Harekat Polisi Mustafa Yavaş ve Jandarma Er Ufuk Aktuğralı’yı vefatlarının sene-i devriyesinde dualarla andık. Şehitlerimiz başta olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla yâd ediyorum” dedi.  Uğur YILMAZ

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Gölcük Postası Gazetesi ile doğru, tarafsız ve son dakika heberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑